تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 50293
ایسنا نوشت: دارلین کیتس، بازیگری که در فیلم «چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می‌دهد» نقش مادر لئوناردو دی‌کاپریو را ایفا کرد، در سن ۶۹ سالگی درگذشت.

به گزارش گاردین، لئوناردو دی‌کاپریو درپی درگذشت دارلین کیتس، بازیگر فیلم «چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می‌دهد» ابراز تاسف کرد و او را بهترین مادر خود در عرصه بازیگری دانست.

کیتس ۶۹ سال داشت و در خانه خود واقع در تگزاس، در خواب فوت کرد. این زن بازیگر سال ۱۹۹۳ با دی‌کاپریو که نقش یک معلول ذهنی را ایفا می‌کرد، همبازی بود. در «چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می‌دهد»، نقش گیلبرت را جانی دپ برعهده داشت.

بازیگر برنده اسکار «تایتانیک» پس از انتشار خبر درگذشت کیتس در فیس‌بوک خود نوشت: «دارلین بهترین مادر بازیگری بود که افتخار همکاری با او را داشتم. شخصیت صبور و استعداد باورنکردنی او در ذهن آن‌هایی که او را می‌شناختند و کارش را دوست داشتند، زنده می‌ماند. در این دوره سخت، فکر و دعای من همراه خانوده‌ اوست.»

دارلین کیتس اولین‌بار توسط فیلمنامه‌نویس «چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می‌دهد» در یک شوی تلویزیونی کشف شد. او در این برنامه درباره مشکلات خود با اضافه وزن‌اش صحبت کرد. این زن بازیگر بعد از فیلم «لاسه هالستروم»، در چند سریال تلویزیونی هم ایفای نقش کرد.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها