تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۵ تعداد نظرات: ۱ نظر کد خبر : 61349

مهران مدیریروزنامه ایران نوشت : داستان رکوردهای عجیب و غریبی که عوامل فیلم «ساعت پنج عصر» ساخته مهران مدیری، اصرار دارند شکسته اند در نوع خود بی نظیر است؛ عنوان بعضی از این رکوردها چنان خلاقانه است انگار از آیتم های «ساعت خوش» کش رفته اند: «رکورد بیشترین تعداد سانس در یک سینما، رکورد بیشترین فروش اینترنتی روز اول اکران یا خنده دارتر از همه رکورد بیشترین حضور هنرمندان شاخص در اکران افتتاحیه یک فیلم که معلوم نیست تا پیش از این دست کدام فیلم بوده که ساعت پنج عصر آن راشکسته است، یا اینکه در افتتاحیه قبلی چند سلبریتی بوده اند که حالا فیلم اول مهران مدیری آن را شکسته است؟!
این رکوردسازی های بی فایده که پیداست فقط برای فروش بیشتر فیلم پرورانده می شود از سوی مهران مدیری عجیب به نظر می رسد. او با سابقه روشنش در تلویزیون نیازی به خلق حماسه های دروغین ندارد، همگان می دانند کار او با اقبال مردمی مواجه خواهد بود و نیازی نیست چنین آسمان ریسمان هایی برای جلب توجه افکار عمومی ساخته شود.
تجربه فروش در ایران ثابت کرده مردم ما همچنان از طریق تبلیغ کهن چهره به چهره، جذب یک فیلم یا تئاتر می شوند و ده ها بیلبورد و آنونس تلویزیونی یا همین آمارهای سرخوشانه فروش که از سوی دفاتر پخش تنظیم می شوند نقش چندانی در جذب مشتری ندارد. از همین رو حیف است مهران مدیری که یک سالی هست روی آنتن تلویزیون استندآپ کمدی اجرا می کند و در مذمت دروغ و مجموعه اخلاق های ناپسند پیش روی مردم ژست عاقل اندر سفیه می گیرد برای چهار بلیت بیشتر تن به چنین فرافکنی های نخ نما شده دست زند.
البته این روزها اینفوگرافی جالبی از سوی تیم کاری مهران مدیری در فضای مجازی منتشر شده که با همین نگاه رکوردسازی زندگی نامه هنری او را ورق زده است؛ شاید این اینفوگرافی تلنگری ست که واقعاً مهران خان مدیری دوست دارد از این طریق برای خود تاریخ بیافریند، گویا عنوان ستاره کمدی تلویزیون پس از انقلاب، او را اقناع نمی کند و می خواهد رکوردهای جهانی داشته باشد!

لینک کوتاه

نظرات شما

  1. saeef
    ۳, مرداد, ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ق.ظ

    بنظر من همین افکار کوته فکرانه دوستان نویسنده در روزنانه ایران هست که سینمای ایران همیشه خلوته . و کسی که فیلمش بیشتر میفروشه ذوق زده میشه . شما که تبلیغات ندارید چرا در مورد تبلیغات دیگران نظر میدید!!!

نظر شما


آخرین ها