تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۲۰:۲۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 71594

مجتبی شکوری استاد دانشگاه شب گذشته مهمان برنامه «کتاب باز» در شبکه نسیم بود و با سروش صحت مجری برنامه درباره ترس ها و علاقه به مطالعه که چگونه باعث شد به این وسیله بر لکنت زبان خود غلبه کند، سخن گفت. به گزارش سینماسینما، شکوری نویسنده و پژوهشگر همچنین در این برنامه خاطره ای با نام «لحظه دارچین» تعریف و بیان کرد که چگونه توانسته مبارزه خود را با لکنت زبانش در لحظه دارچین آغاز کند.

فصل دوم «کتاب باز» با اجرای سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان هر شب شنبه تا چهارشنبه روی آنتن شبکه نسیم می رود که قرار است با نگاه و رویکرد متفاوتی سراغ ترویج فرهنگ کتابخوانی برود و هر بار در گفتگو با مهمان برنامه از دنیای کتاب ها سخن گفته می شود.
در قسمت های پیشین این برنامه جمشید مشایخی، کوروش تهامی، رضا کیانیان، مسعود ده نمکی، حبیب احمدزاده، حمید داوودآبادی، سیدمهدی شجاعی و حجت الاسلام زائری حضور یافتند و از کتاب های مورد علاقه، قصه های کودکی و خاطره های خود با کتاب سخن گفتند.

«کتاب باز» از بخش های گفتگو با مهمان و آیتم تشکیل شده است که در بخش پایانی برنامه مهمانان در یک مسابقه شرکت کرده و برای مخاطبان قصه نوشته و آن را می خوانند. قرار است برنامه حال خوبی را برای کتاب‌ دوستان ایجاد کند و مهمانانی را دعوت می ‌کند که به ‌نوعی کتاب‌ باز هستند.

986 Total Views 26 Views Today

نظر شما


آخرین ها