تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 170803

وزیر آموزش و پروش گفت: از دکتر اخوان و تیم همراه اول تشکر می‌کنم که در راستای فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی خود، جایگزین بسیار خوبی برای اجرای امر آموزش در دوران شیوع کرونا ارائه دادند.

به گزارش سینماسینما، صبح امروز یکم اسفند ۱۴۰۰، وزیر آموزش و پرورش به‌همراه هیأتی از معاونان و مدیران ارشد این وزارتخانه ضمن بازدید از مرکز مانیتورینگ پلتفرم‌های دیجیتال همراه اول و آشنایی با سکوهایی چون «روبیکا» و «ذره‌بین»، از نزدیک به تعامل با توسعه‌دهندگان سکوی «شاد» پرداختند و ضمن آشنایی با سناریوهای فنی توسعه این بستر پرترافیک بومی، دیدگاه‌ها و نیازمندی‌هایشان از منظر آموزشی را نیز تبادل کردند.

یوسف نوری در جریان این بازدید اظهار کرد: از دکتر اخوان و تیم همراه اول تشکر می‌کنم که زمان تعطیلی مدارس در زمان شیوع کرونا، جایگزین بسیار خوب «شاد» را ارائه دادند تا اجرای امر آموزش دچار وقفه نشود.

مهدی اخوان بهابادی، مدیرعامل همراه اول نیز که ابتکار طراحی و تولید پلتفرم شاد در دوره مدیریتی وی در اپراتور اول تلفن همراه رقم خورد، ضمن تشریح کامل بسترهای ارتباطی و ظرفیت‌های توسعه یافته در این اپراتور خصوصا در دو سال اخیر که با شیوع کرونا مواجه شد، بازدیدکنندگان را در کنار تیم معاونان و مدیران همراه اول، در این بازدید همراهی کرد.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها