تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۸:۳۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 167260

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن بازدید از مرکز مانیتورینگ پلتفرم‌های دیجیتال همراه اول، ابتکار طراحی این سکوهای دیجیتال را در نگاه مدیریتی خوب و خلاق دانست.

به گزارش سینماسینما، سیدعزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی عصر چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰، ضمن بازدید از مرکز مانیتورینگ پلتفرم‌های دیجیتال همراه اول، ابتکار طراحی این سکوهای دیجیتال را در نگاه مدیریتی خوب و خلاق دانست.

شرح ساختار و بدنه فنی پلتفرم‌های دیجیتال توسعه داده شده در همراه اول از جمله مباحثی بود که مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول در این مراسم به آن پرداخت.

ضرغامی هم پس از بازدید کامل از مرکز مانیتورینگ تخصصی پلتفرم‌های دیجیتال همراه اول و کسب آگاهی از اطلاعات فنی این سکوها که تماما توسط متخصصان نخبه ایرانی در اپراتور اول توسعه یافته است، از ظرفیت‌های موجود در همراه اول ابراز خشنودی کرد.

وی مدیریت خوب و خلاق همراه اول که سعی بر طراحی پلتفرم‌های دیجیتال همگام با نیازهای کشور و با نگاه بومی‌سازی و کاربردی داشته را ارزشمند دانست و اظهار کرد: اکنون شاهدیم که برای پاسخ به این نیازها، سرویس‌های خوب و کاربردی طراحی شده که آمار ارائه شده از وضعیت ترافیکی و تعامل کاربری آنها، نشان می‌دهد مورد استقبال مردم نیز واقع شده است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها