تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۱۱:۴۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 35890

شیوا خنیاگرخنیاگر با اشاره به اینکه سینما به محلی تجاری برای تبادل پول تبدیل شده است، گفت: هیچ وقت نخواستم که جلوی دوربین شبکه GEM بروم.

به گزارش سینماسینما، شیوا خنیاگر بازیگر عرصه تلویزیون و سینما، گفت: در حال حاضر پیشنهادی برای ایفای نقش در هیچ اثر نمایشی ندارم.

بازیگر سریال تلویزیونی «ستایش» در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: شرایط کنونی برای بازیگرانی که بازیگری در واقع حرفه و شغل آن ها محسوب می شود، بسیار اسف بار است چرا که من و امثال من از این راه زندگی خود را می گذرانیم.

او همچنین یادآور شد: در شرایط نبود کار، من و سایر همکارانم مشکلات بسیاری پیدا کرده ایم.

بازیگر فیلم سینمایی «دلتنگی های عاشقانه» توضیح داد: مشکلات بسیاری از هنرمندان در شرایط بیکاری در جامعه ای که خود را هنردوست می داند، سوال هایی را ایجاد می کند چرا که در این وضعیت، به هیچ عنوان نگاه ویژه ای به هنرمندان صورت نمی گیرد. گلایه مندی من از این جهت است که اگر برای تولید آثار مختلف، بودجه ای وجود ندارد باید تدبیری اندیشیده شود که ما هنرمندان از راه دیگری مورد حمایت قرار بگیریم.

خنیاگر ادامه داد: وضعیت سینما هم بسیار مشخص است و نقش ها بیشتر بر اساس روابط موجود به افراد اختصاص پیدا می کند و افرادی وجود دارند که برای پذیرفتن نقش ها و یا اعطا کردن آن ها، پول می پردازند و پول می گیرند.

بازیگر سریال تلویزیونی «اغما» گفت: وضعیت سینما هم اکنون به شکل تجاری شده است به گونه ای که فضای هنری حاکم کاملا از بین رفته و در این فضای تجاری، از صبح تا شب عده ای دنبال پول می دوند و اگر شرایط همین گونه پیش برود وضعیت برای دیگر هنرمندان که سال ها در این عرصه فعالیت داشته اند، بسیار بدتر خواهد شد.

منبع: میزان

لینک کوتاه

نظرات شما

  1. ویلا شمال
    ۲۸, آذر, ۱۳۹۵ ۱:۱۲ ب٫ظ

    این مورد از قبل هم بوده ، اما جای تاسف دارد که هنر با پول قاطی شده است .

نظر شما


آخرین ها