تاریخ انتشار:۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 196892

در مراسم بزرگداشت بهرام شاه‌محمدلو،‌ دوستان و همکارانش به ذکر خاطراتی از او پرداختند و موسیقی آثاری که او اجرای آنها را برعهده داشت، نواخته شد و در پایان نشان خانه تئاتر و هدایای دیگری به پاس یک عمر فعالیت برای کودکان و نوجوانان به این هنرمند تعلق گرفت.

به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، در ابتدای این مراسم که عصر جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه در سالن استاد جوانمرد خانه تئاتر برگزار شد، مجید قناد به عنوان نایب رییس ضمن خوش‌آمدگویی،‌ سخنانی درباره شخصیت و فعالیت‌های شاه‌محمدلو مطرح کرد.

در ادامه این بزرگداشت که از سوی انجمن تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر برگزار شد، بحر طویلی درباره زندگی و آثار شاه‌محمدلو با حضور هومن مجابی، مجتبی گوهرخای با نوازندگی قاسم انصاری و علی جباری به اجرا درآمد که با استقبال مخاطبان و این هنرمند پیشکسوت روبرو شد.

در ادامه کلیپی درباره آثار شاه‌محمدلو به نمایش درآمد.

سپس احترام برومند به عنوان همکار و خویشاوند شاه‌محمدلو به ذکر خاطراتی درباره او پرداخت.

در پایان با حضور ایرج راد، مقصود نعیمی‌ذاکر، احترام برومند، داوود کیانیان، اصغر همت، رضا بابک، منصور خلج نماینده بنیاد نمایش، امین اشرفی نماینده سازمان فرهنگی هنری شهرداری و مهدی قلعه رییس هیات مدیره انجمن تئاتر کودک و نوجوان هدیه حامی مالی مراسم، هدایای نقدی و غیرنقدی به پاس سال‌ها حضور و فعالیت به این هنرمند اهدا شد.

گروه «زنبورک» با اجری قطعات «آقای حکایتی»، «هادی و هدی» و موسیقی‌های نوستالژیک دهه ۶۰ بخش پایانی مراسم را برعهده داشت.

حمید نیلی به عنوان مدیر اداره کل هنرهای نمایشی در این مراسم حضور داشت و ژاکلین آواره این مراسم را کارگردانی کرد.

عادل بزدوده، راضیه برومند، رضا فیاضی، حسن دادشکر، سوسن مقصودلو، مهدی میامی، زویا امامی، کاظم هژیرآزاد، رضا بنفشه‌خواه، بابک نوری، جمشید جهانزاده، ‌فرزانه نشاط‌خواه، آناهیتا غنی‌زاده، ‌مجتبی مهدی، روشنک کریمی، امیرمشهدی عباس، مهدی فرشیدی‌سپهر، حمید ملاحسینی، لاله مالمیر و… از حاضران در این مراسم بودند.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

 

آخرین ها