تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۰۶/۲۲ - ۱۷:۱۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 1826

دندون طلاقسمت پنجم «دندون طلا» به دلیل ایام شهادت با یک روز تاخیر وارد بازار می‌شود.مهران برومند تهیه کننده «دندون طلا» درباره تغییر زمان پخش قسمت پنجم این سریال گفت: «این قسمت «دندون طلا» همچون سایر قسمت‌ها از تصنیف و ترانه‌های زیادی برخودار است، به ویژه در این قسمت که با معرفی حامد بهداد در نقش بلبل آغاز می‌شود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم به احترام روز شهادت امام محمد تقی (ع) پخش این مجموعه را با یک روز تاخیر انجام دهیم. همچنین با توجه به تغییر زمان پخش قسمت پنجم «دندون طلا» قسمت بعدی نیز ۳۱ شهریور ماه توزیع خواهد شد.»

در قسمت پنجم «دندون طلا»، بازی حامد بهداد در نقش بلبل و سیروس گرجستانی در نقش بلور آغاز می‌شود. همچنین یکی دیگر از نقش‌های متفاوت این قسمت طوفان مهردادیان (زن پوش) مجموعه «دندون طلا» است.

در خلاصه داستان قسمت پنجم آمده است: «آتش (بلبل) که با عنایت سرخوش روی صحنه بزرگ شده است، حالا جوان پوش نمایش‌هایی است که در کافه تئاتر اجرا می‌شود اما کافه تئاتر بعد از انقلاب به دلایلی تعطیل می‌شود. عنایت که حالا بیکار شده است سر از قهوه خانه قنبر دیزل در می‌آورد…»

بازیگران «دندون طلا» عبارتند از مهدی فخیم زاده، حامد بهداد، حمیدرضا آذرنگ، ستاره اسکندری، سیامک صفری، سیروس گرجستانی، بهناز جعفری، فرزین صابونی، نادر سلیمانی، کاظم هژیرآزاد، طوفان مهردادیان، انوش معظمی، رسول نجفیان، محسن قاضی مرادی و با حضور باران کوثری.

قسمت پنجم «دندون طلا» از روز ۲۴ شهریور ماه در فروشگاه های سراسر کشور توزیع می‌شود.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها