تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۱:۰۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 180386

«کلیله و دمنه» از آن دست پروژه‌های شبکه نمایش خانگی است که از همان ابتدا با دشواری‌هایی برای پخش مواجه شد. چندباری خبر توقف پخش این سریال منتشر شد و در نهایت هم نیمه‌کاره رها شد.

به گزارش سینماسینما، تهیه‌کننده «کلیله و دمنه» می‌گوید که این مجموعه تمام شده است و توقف یک‌باره‌ معنی ندارد اما کارگردان نظر دیگری دارد.

مرضیه برومند -کارگردان باسابقه مجموعه‌های عروسکی- که پیشتر تولید سریال‌هایی چون خونهٔ مادربزرگه، قصه‌های تابه‌تا و مدرسه موش‌ها را بر عهده داشته است، تاکید می‌کند که سریال شهرک کلیله و دمنه به دلایل متعددی نیمه‌کاره مانده است و قرار هم نیست ادامه آن ساخته شود.
برومند که فعلا تمایلی ندارد درباره دلایل این اتفاق توضیح بیشتری بدهد، صحبت درباره آن را به زمانی دیگر موکول کرد.

«شهرک کلیله و دمنه» یک مجموعه نمایشی ایرانی در ژانر عروسکی و خانوادگی به نویسندگی کوروش نریمانی، کارگردانی مرضیه برومند و تهیه‌کنندگی سید مصطفی احمدی است. این مجموعه روزهای جمعه از اردیبهشت ۱۴۰۱ در پلتفرم فیلم‌نت منتشر شد.

این سریال اولین پروژه‌ای بود که مرضیه برومند برای شبکه نمایش‌خانگی کار کرد.

در مقطعی پویشی با عنوان «مجموعه نمایشی شهرک کلیله و دمنه بازبینی شود» از سوی برخی کاربران در فضای مجازی به راه افتاد که به دلیل آنچه ارائه محتواهای آموزشی نادرست در این مجموعه برای کودکان می‌خواندند، خواستار جلوگیری از پخش شده بودند.

حتی در همان زمان خبرهایی درباره توقف پخش سریال عروسکی «کلیله و دمنه» منتشر شد که سید مصطفی احمدی، تهیه‌کننده نادرست خوانده بود و البته ادامه این مجموعه در آن مقطع زمانی پخش شد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها