تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 27680

مستند حاج‌کاظمهمزمان با گرمیداشت هفته دفاع مقدس و سالروز تولد ابراهیم حاتمی کیا، فیلم «حاج کاظم»  ساخته مسعود نجفی که ادای دینی به فیلم تحسین شده «آژانس شیشه ای» است وارد شبکه نمایش خانگی می شود.


به گزارش سینماسینما، این فیلم که پیش از این در جشنواره‌های فیلم فجر، کوتاه، حقیقت، دفاع مقدس و تصویر سال به نمایش درآمده و نامزد بهترین مستند دفاع مقدس در جایزه بزرگ شهید آوینی شده است توسط موسسه تصویر گستر پاسارگاد عرضه خواهد شد.
«حاج کاظم» با حضور پرویز پرستویی در ۶۰ دقیقه روایت مشکلات اعزام جانبازی هفتاد درصد به نام ناصر افشاری جهت مداوا به خارج از کشور و موانع ایجاد شده بر سر راه او است.
در خلاصه این  فیلم آمده است: «آژانس شیشه‌ای» پس از ۱۵ سال تکرار می‌شود. این بار نه در پرده نقره‌ای بلکه در دنیای واقعی و حاج کاظم دوباره عباس خود را پیدا کرده است.
نجفی که علاوه بر کارگردانی تحقیق، تهیه و تصویربرداری این فیلم را بر عهده داشته، پیش از این مستند پر مخاطب «قیصر، ۴۰ سال بعد» را وارد شبکه نمایش خانگی کرده است.
زنده‌یاد امید بهکار تدوین این فیلم را انجام داده، حسن هندی مدیر تولید و عکاس بوده و محمد تهرانی نیز صداگذاری این مستند را عهده دار بوده است.
این فیلم از سوم مهرماه عرضه خواهد شد

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها