تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 156070

نتفلیکس سفارش اولین سریال تلویزیونی آرنولد شوارتزنگر را داده است.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ددلاین، نتفلیکس سفارش ساخت سریال هشت اپیزودی آرنولد شوارتزنگر را داد.

این سریال جاسوسی که هر اپیزودش یک ساعت است و آرنولد شوارتزنگر در آن بازی می‌کند و تهیه‌کننده آن هم هست، نخستین حضور وی در یک سریال تلویزیونی داستانی را شکل می‌دهد.

در ماه نوامبر گذشته (آبان) نتفلیکس موفق شد تا در یک رقابت جدی امتیاز پخش این پروژه را به دست بیاورد. گفته شده مانیکا باربارو بازیگر «تاپ گان: ماوریک» دیگر بازیگر سریال خواهد بود.

نیک سانتورا نویسنده این سریال جاسوسی و ماجراجویانه است. وی در کارنامه‌اش سریال «جک ریچر» را دارد. داستان این سریال با تمرکز بر یک پدر با بازی شوارتزنگر و دختر وی با بازی باربارو ساخته می‌شود که متوجه می‌شوند سال‌هاست بدون اینکه دیگری بداند برای سازمان سیا کار می‌کنند و در این مدت همه رابطه‌شان یک دروغ بوده است و آنها کلاً یکدیگر را نمی‌شناسند.

شوارتزنگر که بازیگر مجموعه «ترمیناتور» است در این باره گفت سال‌ها طرفدارانش از وی می‌خواستند در سریالی این‌چنینی بازی کند. وی افزود: آماده شروع کار هستم و از همکاری با این تیم لذت می‌برم.

وی سابقه همکاری طولانی مدتی را با اسکای دنس دارد و «ترمیناتور جنسیس» و «ترمیناتور: سرنوشت تیره» را با این استودیو ساخته است.

اسکای دنس نیز برای اولین بار نیست که با نتفلیکس همکاری می‌کند و ارتباط آنها به ساخت سریال طولانی مدت «گریس و فرانکی» باز می‌گردد.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها