تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 153689

فیلم سینمایی آسمان نیمه شبجایزه بهترین فیلم جوایز سالانه انجمن جلوه‌های بصری آمریکا به فیلم «آسمان نیمه شب» جدیدترین ساخته «جورج کلونی» رسید.

به گزارش سینماسینما، به نقل از هالیوود ریپورتر، نوزدهمین دوره جوایز انجمن جلوه‌های بصری آمریکا برندگان خود را شناخت و فیلم علمی-تخیلی «آسمان نیمه شب» به کارگردانی «جورج کلونی» توانست در رقابت با فیلم‌های «تنِت»، «جادوگران»، «پروژه قدرت» و «جینگل جانگل» جایزه بهترین جلوه‌های بصری سال را در شاخه بهترین فیلم کسب کند.

فیلم «آسمان نیمه شب» بر اساس رمان «صبح بخیر، نیمه‌شب » نوشته «لیلی بروکس-دالتون» ساخته شده و در آن «فلیسیتی جونز»، «کایل چندلر»، «دیوید اویلوو» و «دمیان بیچیر» در کنار «جورج کلونی» مقابل دوربین رفته‌اند که در نقش دانشمندی به نام «آگوستین لوفت هاوس» بازی کرده که در تلاش است تا به گروهی از فضانوردان اخطار دهد و مانع از بازگشت آن‌ها به زمین شود زیرا این بازگشت آینده حیات گونه‌های جانوری و گیاهی زمین را در معرض خطر جدی قرار می‌دهد.

«مت کاسمیر» و «کریس لاورنس» مسئولیت جلوه‌های بصری فیلم «آسمان نیمه شب» را بر عهده داشته‌اند که در آن از فناوری‌های بازیگران دیجیتال، CG و تکنیک‌های تولید مجازی استفاده شده است.

جایزه بهترین جلوه‌های بصری در انیمیشن نیز به «روح» ساخته «پیتر داکتر» محصول استودیو پیکسار کمپانی دیزنی رسید.

امسال و در نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار، فیلم‌های «آسمان نیمه شب»، «ایوان تک و تنها»، «عشق و هیولاها»، «مولان» و «تنِت» برای کسب جایزه بهترین جلوه‌های بصری رقابت می‌کنند.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها