تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 64687

کمپانی برادران وانر نسبت به حضور «لئوناردو دی‌کاپریو» در نقش اصلی فیلم جدید «جوکر» ابراز علاقه کرد.

به گزارش سینماسینما ، فیلم جدید «جوکر» به کارگردانی تاد فیلیپس که قرار است مارتین اسکورسیزی نیز تهیه‌کنندگی آن را بر عهده داشته باشد، می‌تواند با حضور لئوناردو دی‌کاپریو در نقش اصلی بیش از پیش جذاب شود.

دی‌کاپریو پیش از این در فیلم‌های «دار و دسته نیورکی‌ها»، «هوانورد»، «رفتگان»، «جزیره شاتر» و «گرگ وال‌استریت» با «مارتین اسکورسیزی» در مقام کارگردان همکاری داشته اما حضور او در فیلم «جوکر» چشم‌اندازی دور به نظر می‌رسد، زیرا دی‌کاپریو از زمان کسب جایزه اسکار برای فیلم «بازگشته» در هیچ نقش ظاهر نشده و تنها مذاکراتی برای بازی درچند فیلم از جمله «شیطان در شهر سفید» و «قاتلین گل ماه» ازپروژه‌های اسکورسیزی انجام داده است و خبرهایی نیز درباره او به عنوان گزینه اصلی بازی در نقش «لئوناردو داوینچی» در فیلمی به اقتباس از رمان نوشته «والتر ایساکسون» شنیده شد.

دی‌کاپریو رابطه بسیار خوبی را جک نیکلسون دارد که در سال ۱۹۸۹ در فیلم «بتمن» در نقش جوکر بازی کرد و این دو چند سال بعد در فیلم برنده اسکار «رفتگان» همبازی شدند.

دی کاپریو در  سال ۲۰۱۶ برای بازی در فیلم «بازگشته» به کارگردانی الخاندرو گونزالز ایناریتو پس از چهار بار نامزد شدن توانست برای اولین بار اسکار بازیگری بگیرد.

او پیش از این برای بازی در فیلم‌های «گرگ وال استریت» (۲۰۱۳)، «الماس خونین» (۲۰۰۶)، «هوانورد» (۲۰۰۴) و «آنچه گیلبرت گریپ را آزار می‌دهد» (۱۹۹۳) تا آستانه کسب اسکار بازیگری پیش رفته بود.

منبع: ایسنا به نقل از ورایتی

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها