تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 77176
سرانجام حضور لئوناردو دی‌کاپریو در فیلم‌ تازه کوئنتین تارانتینو قطعی شد.

به گزارش سینماسینما، لئوناردو دی‌کاپریو در فیلم‌ تازه کوئنتین تارانتینو که هنوز نامی ندارد، ایفای نقش خواهد کرد. دی‌کاپریو در این فیلم نقش بازیگر پا به سن گذاشته را بازی می‌کند که دیگر پیشنهادی برای بازی دریافت نمی‌کند.

داستان فیلم تازه تارانتینو با حوادث واقعی قتل شارون تیت ارتباط دارد و تارانتینو برای بازی در نقش شارون تیت چشم به مارگو رابی دارد.

به این ترتیب دی‌کاپریو پس از بازی درخشان در فیلم «از گور بازگشته» به کارگردانی الخاندرو گونزالس ایناریتو و بردن جایزه اسکار جلوی دوربین تارانتینو می‌رود. دی‌کاپریو و تارانتینو سال ۲۰۱۲ در فیلم «جنگوی رها شده» همکاری کردند.

همانطور که پیش از این اعلام شده بود، تام کروز یکی از گزینه‌های بازی در این فیلم است و تارانتینو علاقه زیادی به حضور یافتن آل پاچینو در این اثر سینمایی دارد. کار توزیع فیلم را کمپانی سونی برعهده دارد.

فیلم جدید تارانتینو از ۹ اوت سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. این تاریخ با پنجاهمین سالگرد قتل شارون تیت به دست اعضای فرقه منسون مشهور به «‌خانواده منسون» مصادف است.

سونی در رقابت برای رسیدن به حق اکران فیلم رقبای قدرتمندی از جمله «برادران وارنر» و «پارامونت» را پشت سر گذاشت. هر چند که جزییات زیادی از داستان فیلم منتشر نشده است اما داستان آن در سال ۱۹۶۹ روی می‌دهد و ماجرای چارلز منسون و کشتارهای صورت گرفته به دست «خانواده منسون» را در بر می‌گیرد.

تارانتینو اعلام کرد که فیلم زندگینامه کسی را روایت نمی‌کند. در این فیلم برای نخستین بار تارانتینو با کمپانی هالیوودی واینستین همکاری نمی کند.

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها