تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 78713

الک بالدوین به دفاعش از وودی آلن که این روزها به اتهام سواستفاده از دیلن فارو فرزندخوانده خود مورد هجمه سنگینی قرار گرفته است، ادامه داد.


به گزارش سینماسینما، این بازیگر که پیش تر ادعاهای دیلن فارو را «ناعادلانه و غم انگیز» توصیف کرده بود روز یکشنبه ۲۸ ژانویه نظراتش را یک گام دیگر پیش برد و به مقایسه دیلن فارو با شخصیت مایلا ایول در درام مشهور دادگاهی «کشتن مرغ مقلد» نوشته هارپر لی که به یک سیاه پوست اتهام تجاوز زده بود پرداخت.

بالدوین در توییتر خود این گونه نوشت: یکی از موثرترین اسلحه هایی که دیلن فارو نزد خود دارد «سماجتش در برانگیختن احساسات است» شبیه به مایلا در «کشتن مرغ مقلد».

بالدوین جملات خود خطاب به دیلن فارو را این گونه پایان داد: اگر دفاعم از وودی آلن تو را می رنجاند بسیار راحت است دیگر من را دنبال نکن، محکومم کن و حرکتی انجام بده.

موسی فارو دیگر فرزندخوانده وودی آلن و میا فارو نیز ادعا می کند که اتهامات سواستفاده دروغ هستند. او گفت آلن همواره معصومیتش را حفظ کرده است و این حرف ها را میا فارو (همسر سابق آلن) وارد ذهن دیلن فارو کرده است. (جمله ای که خود وودی آلن نیز بارها بر آن تاکید کرده است)

این موج افشاگری‌ها در هالیوود چنان به کارنامه وودی آلن خدشه وارد کرده است که پیش بینی می شود جدیدترین ساخته آلن با نام «روز بارانی در نیویورک» هرگز اکران نشود.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها