تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۲۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 153371

پاتریشیا گوچی یکی از وارثان خانواده گوچی از ریدلی اسکات بابت انتخاب آل پاچینو برای ایفای نقش پدرش در فیلم «خانه گوچی» انتقاد کرد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از تلگراف، پاتریشیا گوچی دختر آلدو گوچی سردودمان امپراتوری مد گوچی از ریدلی اسکات بابت نحوه به تصویر کشیدن پدرش در فیلم جدیدش تحت عنوان «خانه گوچی» انتقاد کرد. در فیلم تازه ریدلی اسکات، آل پاچینو ستاره کهنه کار سینما نقش آلدو گوچی را بازی می کند.

پاتریشیا گوچی از انتخاب آل پاچینو در نقش پدرش در این فیلم انتقاد کرد و گفت: پدرم یک مرد زیبا بود که همه زیبایی های ظاهری همچون قد بلند، اندام باریک و چشمان آبی را داشت. این درحالیست که کارگردان فیلم تصویر یک «تبهکار چاقِ کوتوله» را از او می خواهد نشان دهد.

دختر آلدو گوچی در ادامه از انتخاب پاچینو برای ایفای نقش پدرش نیز انتقاد کرد و گفت: در این فیلم آل پاچینو که بیشتر برای حضور در نقش گانگستر در «پدرخوانده» و همینطور فروشنده بدنام مواد مخدر با اصالتی ایتالیایی و لاتینی در «صورت زخمی» شناخته می شود، نقش پدرم را بازی می کند.

پاتریشیا گوچی با گذاشتن چند تصویر از پدرش در کنار مقامات برجسته از جمله خانواده سلطنتی بریتانیا، شخصیت های سیاسی مطرح آمریکا و همینطور ستاره های سینما از جایگاه اجتماعی پدرش نیز تمجید کرد. او در این پست نوشت نمی تواند با دیدن تصاویر پشت صحنه فیلم «خانه گوچی» به این موضوع انتقاد نکند و دست روی دست بگذارد.

 

منبع: صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها