تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 41059

ترامپیک ایمیل بی‌نام به طور ضمنی به تهدید اعضای انجمن کارگردانان آمریکا پرداخته است تا پوشش مراسم تحلیف ترامپ را انجام ندهند.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، انجمن کارگردانان آمریکا در حال تحقیق درباره ایمیل بی‌نامی است که اعضای این انجمن را تهدید کرده است تا در پوشش تلویزیونی مراسم تحلیف دونالد ترامپ کار نکنند.

گفته شده در این ایمیل از ترامپ به عنوان هیولایی یاد شده که همه از آن می‌ترسند و افزوده است: مبالغه نیست اگر گفته شود اگر ما دست به کاری نزنیم، او کشور را نابود خواهد کرد.

در این ایمیل آورده شده است: نیازی به نام بردن از افرادی نیست که موجب اعتبار مراسم تحلیف می‌شوند ولی می‌توان از این اسامی دریافت که چه کسانی واقعا به این کشور اهمیت می‌دهند و چه کسانی نمی‌دهند.

در پاسخ به این امر انجمن کارگردانان دیشب بیانیه‌ای صادر کرد و گفت این پروژه را باید انجمن پوشش بدهد زیرا کادر پوشش دهنده این مراسم عضو انجمن هستند.

در این بیانیه همچنین آمده است: ما با اعضای خود در ارتباط هستیم و به آنها این اطمینان را می‌دهیم که از حق آنها برای کار کردن حمایت می‌کنیم و از آنها کاملا حفاظت می‌کنیم. باید این کار را انجام بدهیم و به وظیفه‌مان ادامه می‌دهیم. در عین حال به دنبال کشف منبع ارسال این ایمیل بی‌نام هستیم.

گفته شده این ایمیل حداقل برای ۶۶ تن از اعضای این انجمن ارسال شده و در فاصله بین ۶ تا ۱۰ ژانویه به دست آنها رسیده است.

اسامی افرادی که این ایمیل به دست‌شان رسیده فاش نشده است.

گفته شده احتمال می‌رود ارسال کننده ایمیل یکی از اعضای انجمن باشد.

ترامپ امشب (به وقت ایران) برابر با صبح جمعه در واشنگتن مراسم تحلیف خود را به جا می‌آورد.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها