تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۱۴:۵۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 36076

بازیگرانی هستند که سرصحنه فیلمبرداری دچار حوادث و آسیب دیدگیهای شدیدی شده اند که گاه مرگ را جلوی چشم خود دیده اند.

به گزارش سینماسینما،  این گزارش مروری مختصر خواهد داشت بر چند بازیگر که سر صحنه فیلمبرداری تا پای جان خود پیش رفته و بازگشتند.

 

دنیل دی لوییس

دنیل دی لوییس 

این هنر پیشه همیشه عادت دارد خودش را به خاطر نقشهایش به خطر بیاندازد اما سکانس نزاع دسته ‌جمعی فیلم «دار و دسته نیویورکی »در سرمای طاقت فرسا به دلیل نیاز به فعالیت فیزیکی شدید نزدیک بود به بروز عارضه قلبی برای این بازیگر منجر شود، اما تیم پزشکی به موقع به داد «دی لوییس» رسید.

 

جنیفر لارنسجنیفر لارنس
در هنگام فیلمبرداری از سکانسی مه‌آلود در فیلم «هانگِر گِیمز»، به علت خرابی ناگهانی دستگاه مه‌ساز ناگهان مقادیر زیادی دود به درون تونل دمیده شد و جنیفر لارنس در معرض خفگی ناشی از بخارات سم آلود قرار گرفت اما قضیه در نهایت به خیر گذشت .

 

جوزف گوردون لویت

جوزف گوردون لِویت

این هنر پیشه پس از آنکه بازی در فیلمهای پرمخاطره ای چون«بتمن» و «جی آی جو»را با سر سلامت به پایان رساند در سکانس دوچرخه سواری، با سرعت ۵۰کیلومتر در ساعت از فیلم «پریمیوم راش» پس از تصادف با یک تاکسی دچار آسیب جدی از ناحیه سر و شکستگی استخوان دست شد.

 

جکی چان

جکی چان
جکی چان معروف است به اینکه هرگز برای نقش خود از بدلکار استفاده نمی‌کند.در سکانسی از فیلم «زره خدایان»که در ایران با نام «شمشیر خدایان»شناخته می شود وی حین َسُر خوردن از شیب تند یک آسمانخراش شیشه ای و همچنین معلق ماندن از هلیکوپتر در حال پرواز چنان سقوطی کرد که جمجمه اش ترک برداشت و به لطف جراحی مغز زنده ماند. با آنکه این حادثه در اوایل دهه نود میلادی برایش رخ داد تا به امروز همچنان بدلکاری هایش را خودش انجام می دهد.

 

دونالد ساترلند
دونالد ساترلند
این هنرپیشه حین فیلمبرداری فیلم «قهرمانان کِلی»در سال ۱۹۶۸به دلیل ابتلا به مننژیت نخاعی به حالت کما رفته و به گفته خودش مرگ را به وضوح تجربه کرده است.

منبع: صبا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها