تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 178081

«استیون ین» در فیلم علمی ـ تخیلی «بونگ جون هو» ـ کارگردان مطرح کُره‌ای ـ همبازی «رابرت پتینسون» شده است.

به گزارش سینماسینما، «استیون ین» بازیگر فیلم برنده اسکار «میناری» برای بازی در کنار «رابرت پتینسون» در فیلم بعدی «بونگ جون هو» انتخاب شده، پروژه‌ای علمی ـ تخیلی از کمپانی برادران وارنر که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده است.

«استیون ین» بازیگ کره‌ای ـ آمریکایی پیش از این در سال ۲۰۱۷ و در فیلم درام «Okja» با «بونگ جون هو» همکاری کرده بود.

«تونی کولت» و «مارک روفالو» به همراه «نائومی آکی» از دیگر بازیگران این پروژه جدید سینمایی هستند که بر اساس رمان Mickey7 نوشته «ادوارد اشتون» ساخته خواهد شد.

رمان Mickey7 در ماه فوریه توسط انتشارات سنت مارتین زیرمجموعه مک میلان منتشر شد و در حالی که قرار است این فیلم جدید برگرفته از این رمان باشد، برخی منابع اعلام کرده‌اند با توجه به تجربیات گذشته «بونگ جون هو» در اقتباس‌ها، نسخه سینمایی ممکن است در نهایت با رمان متفاوت باشد.

این رمان روایتگر داستان Mickey7 یک کارمند یک بار مصرف در یک سفر انسانی است که برای استعمار دنیای یخی نیفلهایم فرستاده شده است. هر زمان که مأموریتی بسیار خطرناک ـ حتی انتحاری ـ وجود دارد، خدمه به میکی روی می‌آورند. پس از هر مرگ، یک بدن جدید با حافظه دست نخورده بازسازی می‌شود. پس از شش مرگ، Mickey7 شرایط قرارداد خود را درمی‌یابد و متوجه می‌شود چرا این تنها موقعیت استعماری بود که هیچ‌کس حاضر به تصدی آن نبوده است.

این اولین پروژه‌ی کارگردان کره‌ای پس از فیلم موفق «اَنگل» در سال ۲۰۱۹ بود که توانست به یک پدیده فرهنگی جهانی تبدیل شود و رکوردهای گیشه را در سراسر جهان را بشکند. «اَنگل» پس از کسب نخل طلای بهترین فیلم جشنواره کن، شبی تاریخی در نود و دومین دوره جوایز اسکار رقم زد و اولین فیلم غیرانگلیسی زبانی نام گرفت که جایزه اسکار بهترین فیلم، کارگردانی و فیلمنامه اصلی را به خانه برد.

«بونگ جون هو» کارگردانی، نگارش فیلمنامه و تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده دارد و کمپانی Blan B متعلق به «برد پیت» نیز یکی از تهیه‌کنندگان این پروژه سینمایی است.

منبع: ایسنا به نقل از ددلاین

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها