تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 48481

اوما تورمن«اوما تورمن» بازیگر معروف آمریکایی برای دومین بار مقابل دوربین «لاس فن تریه» دانمارکی می‌رود.

به گزارش سینماسینما، به نقل از هالیوود ریپورتر، «اوما تورمن» که بیشتر شهرت خود را برای بازی در دو فیلم «پالپ فیکشن» (داستان عامه‌پسند) و «بیل را بکش» مهمترین آثار «کوئنتین تارانتینو» به دست آورده به عنوان بازیگر به پروژه سینمایی «خانه‌ای که جک» ساخت به کارگردانی «لارس فن تریه» پیوست.

فیلم «خانه‌ای که جک ساخت» با بازی «مت دیلون» در نقش اصلی به زندگی یک قاتل به نام جک در طول مدت ۱۲ سال و چگونگی تبدیل شدن او به یک قاتل سریالی می‌پردازد و «تورمن» در نقش یکی از زنانی بازی می‌کند که طعمه این قاتل سریالی شدند.

این بازیگر ۴۷ ساله در ساخته پیشین «فن تریه» که «نیمفومینیا» نام داشت نیز بازی کرد، فیلمی که در بخش خارج از مسابقه جشنواره برلین برای اولین‌بار به نمایش گذاشته شد و به‌ دلیل موضوع جنجالی، حواشی و همچنین اعتراضاتی را به همراه داشت.

«تورمن» برای بازی در فیلم «پالپ فیکشن» نامزد دریافت جایزهٔ اسکار و برنده دوجایزه بفتا و برنده جایزه گلدن گلوب شد و برای فیلم «بیل را بکش» نیز مجددا نامزد جایزه گلدن گلوب بود.

فیلمبرداری فیلم «خانه‌ای که جک ساخت» از ماه مارس در سوئد آغاز می‌شود و ادامه آن نیز در ماه آوریل در کپنهاگ دانمارک مقابل دوربین می‌رود تا این فیلم برای اکران در سال ۲۰۱۸ آماده شود.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها