تاریخ انتشار:۱۳۹۴/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۲ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 12429

برد پیت و تونی کوشنر نویسنده مشهور برنده جایزه پولیتزر، پروژه سینمایی جدیدی را با اقتباس از «او ماه را می‌خواست» خواهند ساخت.

به گزارش سینماسینما به نقل از ددلاین، کوشنر برنده جایزه پولیتزر فیلمنامه نویسی و برنده جایزه تونی بر مبنای خاطرات ایو کلاکستون که در کتابی با عنوان «او ماه را می‌خواست» منتشر شده، فیلمنامه این فیلم جدید برد پیت را خواهد نوشت.

برد پیت تا اینجای کار به عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضورخواهد داشت و این کار را با همکاری «پلن بی» متعلق به خودش با «کراس کریک پیکچرز» خواهد ساخت.

کتاب «او ماه را می‌خواست» پزشکی به نام دکتر پری بیرد را در دهه ۱۹۲۰ در مرکز توجه خود قرار داده است. او در این دوره در رشته پزشکی به اوج رسید. او بر ریشه‌های بیوشیمی در مسایل عصبی تمرکز کرد و این در زمانی بود که توجه زیادی به این بیماری‌ها نمی‌شد. بدبختانه او خودش به قربانی این ماجرا بدل شد و زمانی که نتیجه تحقیقاتش مسجل شد، او دیگر نمی‌توانست بهره‌ای از این کار ببرد.

این فیلم از زاویه دید میمی دختر این پزشک بیان شده است که شاهد تلاش‌های پدری بود که سرانجام در این راه جان باخت.

کوشنر پیش از این فیلمنامه آثاری از اسپیلبرگ مثل «مونیخ» و «لینکلن» را نوشته و جایزه تونی را برای دو قسمت «فرشتگان در آمریکا» دریافت کرده است.

زمان کلید خوردن پروژه و برنامه زمانی پیش تولید یا تولید اعلام نشده است.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها