تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 66271
سازندگان سریال «بازی تاج و تخت» راهکار جدیدی برای جلوگیری از لو رفتن پایان این سریال اندیشیده‌اند.

به گزارش سینماسینما، سازندگان سریال «بازی تاج و تخت» که در سال‌های گذشته بیشترین آمار دانلود غیرقانونی را داشته و اخیرا با مشکلات متعددی در پخش روبرو شده، به منظور جلوگیری از لو رفتن قسمت پایانی فصل جدید، چند پایان را فیلمبرداری می‌کند.

یکی از مسئولان شبکه تلویزیونی «اچ.بی.او» که پخش «بازی تاج و تخت» را بر عهده دارد، در این‌ زمینه گفت: حتی بازیگران سریال هم نمی‌دانند این فصل چطور به پایان می‌رسد. من اطلاع دارم که آن‌ها می‌خواهند چند نسخه پایانی را فیلمبرداری کنند تا هیچ‌کس واقعا نداند چه اتفاقی می‌افتد. آن‌ها مجبورند چنین کاری را در مورد سریال‌های طولانی انجام دهند. وقتی عوامل در حال فیلمبرداری باشند، مردم می‌فهمند، بنابراین آن‌ها می‌خواهند چند نسخه از قسمت پایانی این فصل بسازند تا دیگر هیچ جواب قطعی برای خاتمه این فصل وجود نداشته باشد.

فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» حواشی بسیاری را در پی داشت؛ هکرها متن فیلمنامه آن را علاوه بر مدارک شبکه «اچ.بی.او» و بخشی از اپیزودهای پخش‌نشده این سریال، در فضای مجازی منتشر کردند. در هند چهار نفر برای سرقت قسمت‌هایی از این سریال دستگیر شدند. یکی از قسمت‌ها نیز اشتباها زودتر در اروپا منتشر شد و باعث کپی و انتشار آنلاین آن شد.

بر اساس آمار، فصل هفتم این سریال اقتباسی تاکنون بیش از یک میلیارد بار به طور غیرقانونی دانلود شده است.

مجموعه «بازی تاج و تخت» بر اساس رمان‌های «ترانه‌ یخ و آتش» نوشته جورج آر.آر. مارتین ساخته می‌شود و دیوید بنیوف و دی. بی. وایس کارگردانان این پروژه تلویزیونی هستند. این سریال روایت‌کننده‌ چندین خط داستانی از مجموعه رمان «ترانه یخ و آتش» است که داستان آن در قلمرو خیالی هفت پادشاهی وستروس می‌گذرد. «بازی تخت و تاج» راوی تاریخچه نبرد خشونت‌بار بین خانواده‌های اشرافی در آن سرزمین است که برای به دست آوردن تخت آهنین تلاش می‌کنند.

این مجموعه در سال ۲۰۱۵ برای چهارمین سال پیاپی در صدر فهرست دانلود غیرقانونی سریال‌های تلویزیونی در جهان قرار گرفت و تنها فصل پنجم آن بیش از ۱۴ میلیون بار به صورت غیرقانونی دانلود شده است.

سریال «بازی تاج و تخت» تاکنون موفق به کسب ۳۸ جایزه امی شده است تا در تاریخ این جوایز در میان تمامی سریال‌ها رکورددار باشد. جذابیت این مجموعه تلویزیونی آمریکایی‌ تا حدی بوده که علاوه بر جوایز تلویزیونی که نصیب سازندگانش کرده، سیلی از گردشگران را برای دیدن لوکیشن‌های فیلمبرداری‌ این پروژه در ایرلند شمالی ترغیب کرده است.

پخش فصل هفتم این سریال پربیننده از جولای ۲۰۱۷ آغاز شده است. تولید شش قسمت پایانی این فصل از ماه اکتبر آغاز می‌شود و تا نیمه سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد داشت. این به معنای این است که علاقه‌مندان به «بازی تاج و تخت» برای دیدن قسمت نهایی این فصل، باید تا سال ۲۰۱۹ منتظر بمانند. فصل هشتم و نهایی آن نیز سال ۲۰۱۸ میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها