تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 42029

مل گیبسوندر حالی که مل گیبسون اندکی پیش از اعلام اسامی نامزدهای اسکار هشتادو نهم برای نهمین بار پدر شد، با جای گرفتن در میان نامزدهای اسکار دوباره به سطح کارگردان‌های مطرح بازگشت.

به گزارش سینماسینما، به نقل از فاکس نیوز، با جای گرفتن نام مل گیبسون در میان نامزدهای بخش بهترین کارگردانی سرانجام روشن شد که این کارگردان موفق شده است تا دوباره به جمع کارگردان‌های مطرح روز باز گردد و هالیوود پس از ۱۰ سال نادیده گرفتن و بایکوت کردن، وی را بخشیده است.

در عین حال دو روز پیش از اعلام نام نامزدهای اسکار، اعلام شد این کارگردان برای نهمین بار پدر شده است.

گیبسون ۶۱ ساله از همسر ۲۶ ساله‌اش صاحب فرزند شده است. این فرزند پسر لارس جرارد گیبسون نامیده شد.

یک منبع خبری با اعلام این خبر گفت: مل روی ماه سیر می‌کند.

گیبسون از همسر سابقش ۷ فرزند دارد و از همسر دومش یک فرزند دختر داشت.

این بازیگر با شریک زندگی‌اش در مراسم گلدن گلوب حضور یافته بود.

گیبسون که سال ۱۹۹۶ برای «شجاع دل» برنده اسکار شد در فیلم جدیدش با عنوان «هکساو ریج» یا «ستیغ اره‌ای» مبارزه سربازارن آمریکایی با ژاپنی‌ها را در صخره‌های اوکیناوا ترسیم کرده و در این میان یک سرباز به دلیل تعلیمات مذهبی حاضر به دست گرفتن اسلحه و کشتن سربازان نیست و به جای آن با از خودگذشتگی موفق می شود تا جان بیش از ۷۰ تن از هم قطارانش را نجات دهد.

فیلم جدید گیبسون در مجموع در ۶ بخش شامل بهترین فیلم، کارگردانی، بازیگر مرد برای اندرو گارفیلد، تدوین، تدوین صدا و صداگذاری نامزد شده است.

گیبسون سال ۲۰۰۶ به جرم توهین به افسر پلیسی که او را در حین مستی متوقف کرده بود، بازداشت شد و در حین بازداشت این کار را توطئه «یهودی‌های لعنتی» خواند و با درز کردن این خبر با واکنش سریع صنعت سینمای هالیوود روبه رو شد و یک دهه تقریبا در بایکوت کامل به سر برد.

منبع: مهر

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها