تاریخ انتشار:۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 185634

مت دیمون گفت فیلم «اوپنهایمر» را دیده و به تحسین بازی کیلین مورفی در نقش اصلی پرداخت.

به گزارش سینماسینما، مت دیمون گفت از تماشای فیلم ۳ ساعته «اوپنهایمر» لذت برده و بازی کیلین مورفی در این فیلم خارق‌العاده است.

دیمون که روی فرش قرمز فیلم «هوا» ظاهر شده بود تایید کرد که فیلم جدید کریستوفر نولان ۳ ساعته است.

وی گفت: کیلین در این فیلم خارق‌العاده و درست همان چیزی است که می‌خواهید باشد.

در «اوپنهایمر» کیلین مورفی که سابقه چندین همکاری با نولان را دارد در نقش فیزیکدان نظری رابرت اوپنهایمر بازی کرده است. او که مدیر پروژه منهتن بود به عنوان پدر بمب اتمی شناخته می‌شود. امیلی بلانت، رابرت داونی جونیور، فلورانس پیو، رامی ملک، بنی سفدی، جاش هارتنت، دین دیهان، جک کواید، متیو مدوین و کنت برانا از دیگر بازیگران فیلم هستند.

با ساخته شدن «اوپنهایمر» ‌در ۳ ساعت، این فیلم عنوان بلندترین فیلم نولان را می‌گیرد. تاکنون این عنوان متعلق به «بین ستاره‌ای» بود که در ۲ ساعت و ۴۹ دقیقه ساخته شده بود. «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» آخرین فیلم از سه‌گانه «شوالیه تاریکی» نیز ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه بود.

«اوپنهایمر» تابستان امسال و از ۲۱ جولای راهی سینماها می‌شود. این اولین فیلم نولان است که پس از سال‌ها همکاری با کمپانی برادران وارنر، با همکاری یونیورسال پیکچرز ساخته شده است.

این فیلم با اقتباس از «پرومته آمریکایی: پیروزی و تراژدی جی رابرت اوپنهایمر» نوشته کای برد ساخته شده است و فعالیت‌های اوپنهایمر به عنوان مدیر آزمایشگاه لوس‌آلاموس در مرکز داستان قرار دارد.

منبع: مهر به نقل از ورایتی

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

 

آخرین ها