تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 44705

جک نیکلسونجک نیکلسون که مدتی بود از سینما کناره‌گیری کرده بود با کریستن ویگ در بازسازی فیلم آلمانی «تونی اردمان» ظاهر می‌شود.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، جک نیکلسون بازیگر محبوب هالیوودی که از سال ۲۰۱۰ به بعد در فیلمی دیده نشده بود در برابر کریستن ویگ در بازسازی فیلم «تونی اردمان» جلوی دوربین می‌رود.

گفته می‌شود پارامونت پیکچرز با خرید حقوق فیلم «تونی اردمان» نامزد اسکار و برنده چندین جایزه بین‌المللی قصد دارد نسخه انگلیسی این فیلم موفق را بسازد.

هرچند خود پارامونت در این باره اظهار نظری نکرده، اما خبرها حاکی از این است که آدام مک‌کی این فیلم را در کنار ویگ تهیه می‌کند. از ویل فارل و جسیکا آلبوم و گلوریا سانچز نیز به عنوان دیگر تهیه کنندگان نام برده شده است.

مارن آده نویسنده و کارگردان فیلم «تونی اردمان» نیز به عنوان تهیه کننده ویژه کنار این مجموعه خواهد بود. هنوز از نویسنده یا کارگردان این پروژه نامی برده نشده است.

در فیلم اصلی «تونی اردمان» سندار هولی و پیتر سیمونشک در نقش پدر و دختری پرچالش بازی کرده‌اند.

گفته می شود احتمال نمایش نسخه انگلیسی این فیلم در جشنواره کن ۲۰۱۷ بسیار زیاد است.

جک نیکلسون که امسال ۸۰ ساله می‌شود از همکاران همیشگی پارامونت بود. بازی در «تونی اردمان» نخستین تجربه او برابر دوربین پس از بازی در فیلم کمدی «از کجا می‌دانی» ‌ساخته جیمز ال.بروکس است و شاید آخرین فیلم اصلی این بازیگر باشد. او سال ۲۰۰۷ در فیلم «فهرست آرزوها» ‌در برابر مورگان فریمن بازی کرده بود.

جک نیکلسون سه جایزه اسکار در کارنامه دارد.

کریستن ویگ نیز به تازگی در بازسازی فیلم «شکارچیان روح» بازی کرده و فیلم بعدی‌اش به کارگردانی آلکساندر پاین در برابر مت دیمون است.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها