تاریخ انتشار:۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۷:۲۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 197725

«کوین اسپیسی» اعلام کرد برای تامین هزینه‌ صورت حساب‌های قانونی برای دفاع از خود در برابر اتهامات اخلاقی، خانه خود را به حراج گذاشته است.

به گزارش سینماسینما، «کوین اسپیسی» در یک گفتگو در شبکه اجتماعی یوتیوب با پیرز مورگان ضمن اعتراف به این که در گذشته در مواقعی در روابط خود از حد ومرزها عبور می‌کرده است، عنوان کرد برای پرداخت هزینه‌های حقوقی دفاع از خود در برابر اتهامات سوء رفتار اخلاقی، خانه خود در «بالتیمور» را به حراج گذاشته است.

«اسپیسی» از زمان ساخت سریال «خانه پوشالی» در سال ۲۰۱۲ به خانه‌ای در بالتیمور آمریکا نقل مکان کرده است.

به گزارش گاردین، او در پاسخ به دلیل فروش خانه‌اش گفت: «نمی‌توانم قبوض مرتبط با فرآیندهای حقوقی‌ام در چند مدت اخیر را پرداخت کنم. چند بار فکر می‌کردم برای اعلام ورشکستگی اقدام کنم، اما حداقل تا امروز توانسته‌ام به نحوی از آن جلوگیری کنم و به دلیل صورت‌حساب‌های قانونی میلیون‌ها دلار بدهکار هستم.»

زمانی که اتهامات اخلاقی علیه اسپیسی در سال ۲۰۱۷ مطرح شد، از نقش اصلی در این سریال محبوب اخراج شد و بعداً نقش او در فیلم «تمام پول‌های دنیا» نیز از وی گرفته شد و «کریستوفر پلامر» جایگزین او شد.

این بازیگر برنده اسکار در مصاحبه جدید خود همچنین ادعاهای تازه‌ای که اخیر در یک مستند کانال ۴ بریتانیا با عنوان «اسپیسی بدون نقاب» پخش شد را رد کرد و از آن انتقاد کرد.

سابقه مطرح شدن اتهامات اخلاقی علیه اسپیسی به چند سال پیش بازمی‌گردد، در ابتدا «آنتونی رپ» در سال ۲۰۱۷ ادعا کرد که اسپیسی که نام اصلی او «کوین اسپیسی فاولر» است، در یک ملاقات در یک مهمانی منهتن در سال ۱۹۸۶، زمانی که او ۱۴ ساله و اسپیسی ۲۶ یا ۲۷ ساله بود به او نزدیک شده است و خواهان دریافت غرامت ۴۰ میلیون دلاری شده بود.

دادگاه نیویورک در نهایت اعلام کرد «آنتونی رپ» نتوانسته ادعای خود درباره تعرض جنسی از سوی «کوین اسپیسی» را ثابت کند و در نتیجه اسپیسی از اتهام وارد شده تبرئه شد.

سال گذشته نیز  دادگاهی در لندن که مسئولیت رسیدگی به اتهامات جنسی مطرح شده از سوی چهار مرد علیه «کوین اسپیسی» را بر عهده داشت، در نهایت رأی نهایی خود را مبنی بر تبرئه این بازیگر اعلام کرد.

کوین اسپیسی برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای «مظونین همیشگی» در سال ۱۹۹۶ و بهترین بازیگر مرد در سال ۲۰۰۰ برای «زیبای آمریکایی» موفق به کسب دو جایزه اسکار شده است.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

 

آخرین ها