تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 41538

جشنواره ساندنسسیستم بلیت فروشی جشنواره بین‌المللی فیلم «ساندنس» با حمله هکرها تعطیل شد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، سخنگوی جشنواره بین‌المللی فیلم «ساندنس» اعلام کرد، سیستم‌های شبکه این رویداد سینمایی مورد حمله هکرها قرار گرفته که موجب تعطیلی گیشه‌های فروش بلیت شده است.

وی همچنین گفت، هم‌اکنون اطلاعات بیشتر درباره این حمله سایبری وجود ندارد و تیم ما مشغول کار برای بازگرداندن سیستم در اسرع وقت است، اما همه نمایش‌ها طبق برنامه‌ریزی در حال برگزاری است.

صفحه توئیتر جشنواره ساندنس با اشاره به تعطیلی گیشه‌های فروش بلیت جشنواره در روز شنبه به دلیل حمله سایبری اضافه کرد هم‌اکنون جشنواره بدون مشکلی ادامه دارد.

حمله سایبری به جشنواره فیلم ساندنس درست چند دقیقه پس از تظاهرات اعتراضی زنان علیه «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور جدید آمریکا در پارک سیتی ایالت یوتا روی داده، اما هنوز ارتباط دقیق میان این تجمع اعتراضی و حمله سایبری نشده است.

جشنواره فیلم «ساندنس» بزرگ‌ترین جشنواره فیلم‌های مستقل در آمریکا محسوب می‌شود که از سال ۱۹۷۸ با ریاست «رابرت ردفورد» آغاز به کار کرده و به نمایش فیلم‌های مستقل ساخت آمریکا و حمایت از فیلم‌های تولید شده با بودجه‌های کم می پردازد.

فیلم‌هایی از سینماگردان سرشناسی چون «کوئنتین تارانتینو»، «استیون سودربرگ»، «جیم جارموش» برای نخستین‌بار در این جشنواره به نمایش درآمد و موجب افزایش شهرت این رویداد سینمایی شدند.

این جشنواره که سالانه در ماه ژانویه در بخش‌های مستند، درام و فیلم‌های آمریکایی و سینمای جهان برگزار می‌شود، یکی از مهمترین جشنواره‌های فیلم‌های مستقل در جهان است.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها