تاریخ انتشار:۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۲۳:۵۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 188829

«تام کروز» ستاره هالیوودی از استودیوهای فیلمسازی خواست اجازه دهند اعضای انجمن بازیگران آمریکا در طول اعتصاب، پروژه‌های خود را تبلیغ کنند.

به گزارش سینماسینما، «تام کروز» که فیلم «ماموریت غیرممکن – روزشمار مرگ» با بازی او در صدر جدول گیشه جهانی قرار گرفته است، از استودیوها خواست تا به اعضای انجمن بازیگران آمریکا اجازه دهند پروژه های خود را در طول اعتصاب تبلیغ کنند.

این ستاره در  تماسی با مذاکره‌کنندگان استودیو و انجمن بازیگران صحبت کرد و خاطرنشان کرد که کار تبلیغاتی بسیار مهم است، به‌ویژه در زمانی که بهبودی وضعیت سینما در پی همه‌گیری کرونا همچنان ادامه دارد.

«کروز» همچنین به موضوع بحث برانگیز هوش مصنوعی، یکی از موضوعات اصلی مذاکرات میان استودیوها و اتحادیه بازیگران اشاره کرد که مذاکرات آنها هفته گذشته بدون هیچ نتیجه‌ای پایان یافت و باعث اعتصاب بازیگران از روز جمعه شد.

او همچنین از طرف جامعه بدلکاری در مورد خواسته‌های آنها نیز صحبت کرده اگرچه جزئیات بیشتری در این باره در دست نیست.

فیلم جدید «ماموریت غیرممکن» با فروش ۲۳۵ میلیون دلاری در هفته نخست اکران هم‌اکنون پرفروش‌ترین فیلم سینماهای جهان است و پیش‌بینی می‌شود یکی از فیلم‌های موفق گیشه تابستان باشد.

در اوایل سال جاری «استیون اسپیلبرگ»،  «تام کروز» را ناجی سینما خواند، چرا که فیلم «تاپ گان: ماوریک» در سال ۲۰۲۲ میلادی با بازی او ۱.۴۹ میلیارد دلار از سینماهای سراسر جهان به دست آورد.

منبع: ایسنا به نقل از اسکرین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

 

آخرین ها