تاریخ انتشار:۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۹:۲۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 196637

سینماسینما، پاریس: روبن اوستلوند، رخشان بنی‌اعتماد و جمعی دیگر از کارگردانان مطرح در مجمع سرمایه گذاران بازار فیلم کن شرکت می‌کنند.

امروز در پاریس یک مجله فرانسوی به نقل از مجله اسکرین از معاملات و پروژه‌های بین‌المللی که قرار است در طول جشنواره کن ۲۰۲۴ برگزار شود، خبر داد.

این مجمع سالانه برای دومین سال برگزاری خود در روز ۱۹ مه، در «پلاژ نخل‌ها» برگزار خواهد شد که کارگردانان زیادی در آن با پروژه‌های خود حضور خواهند یافت تا تهیه کنندگان مستقل که به این مجمع دعوت شده‌اند با آنها ملاقات و گفتگو داشته باشند.

بودجه فیلم‌هایی که بین یک تا ۲۰ میلیون یورو برآورد شده باشد می‌توانند برای بدست آوردن سرمایه کل و یا بخشی از آن از پروژه‌های خود دفاع کنند. روبن اوستلوند که دو بار نخل طلا گرفته از شاخص‌ترین کسانی است که در این مجمع شرکت خواهد کرد. جالب است در میان نام‌ها، خانم رخشان بنی اعتماد، از مهم‌ترین فیلمسازان ایرانی نیز پروژه‌ای پیشنهاد کرده و قرار است در این مجمع شرکت کند. در میان نام فیلمسازانی که اسم آنها آمده، قبلا در جشنواره‌های مهم جهانی جوایزی بدست آورده بودند. کمیته برگزاری این مجمع، به عهده مدیر کل کانال آرته، مدیر فونداسیون هوبر بال روتردام است.

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

 

آخرین ها