تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 33688

پائولو سورنتینوپائولو سورنتینو اعلام کرد به دلیل پیچیدگی داستان، ساخت فیلم زندگی‌نامه سیلویو برلوسکونی ممکن نیست.

به گزارش سینماسینما، به نقل از گاردین، پائولو سورنتینو، کارگردان ایتالیایی که با فیلم «زیبایی بزرگ» در سال ۲۰۱۴ موفق به کسب جایزه اسکار بهترن فیلم خارجی شد، چندی پیش از ساخت فیلمی بر اساس زندگی سیلویو برلوسکونی نخست‌وزیر سابق و جنجالی این کشور خبر داده بود اما در جدیدترین مصاحبه‌اش عنوان کرده به دلیل پیچیدگی‌های داستان همیشه نمی‌توانید فیلمی که را که می‌خواهید بسازید.

این فیلم که قرار بود فیلمبرداری آن از اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز شود «لورو» (به زبان ایتالیایی به معنای «آنها») نام داشت و قرار بود با فیلمنامه‌ای از خود سورنتینو و به زبان ایتالیایی ساخته شود.

این کارگردان ایتالیایی در سال ۲۰۱۳ با فیلم «زیبایی بزرگ» موفق به کسب جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی اسکار شد و در سال ۲۰۱۵ نیز فیلم «جوانی» را ساخت که برنده جایزه بهترین فیلم و کارگردانی از جوایز فیلم اروپا شد.

سریال ۱۰ قسمتی «پاپ جوان» با بازی «جود لا» که امسال دو قسمت اول آن در جشنواره فیلم ونیز رونمایی شد جدیدترین ساخته سورنتینو است و طبق اعلام این کارگردان وی پس از کناره‌گیری از ساخت فیلم «لورو» به سراغ ساخت فصل دوم این سریال خواهد رفت.

پیش از این در چند فیلم دیگر از جمله فیلم «کیمن» محصول سال ۲۰۰۸ میلادی به کارگردانی «نانی مورتی» دیگر فیلمساز معروف ایتالیایی به زندگی «سیلویو برلوسکونی» پرداخته شده است.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها