تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 154563

سریال اَنگَلسازندگان سریال «انگل» اعلام کردند این سریال داستانی جدید در فضای فیلم سینمایی «انگل» خواهد بود.

به گزارش سینماسینما، مدت کوتاهی پس از آنکه فیلم سینمایی «انگل» با کسب جوایز اصلی اسکار تاریخ‌ساز شد، خبر همکاری «بونگ جون هو» کارگردان کره‌ای، «آدام مک‌کی» سینماگر آمریکایی و «اچ بی او» برای ساخت سریالی با اقتباس از این فیلم سینمایی منتشر شد.

«آدام مک‌کی» اخیرا در طول پادکست اعلام کرد، سریال «انگل» بازآفرینی از فیلم برنده اسکار «بونگ جون هو» نیست. «مک‌کی» در بخشی از صحبت‌هایش درباره این پروژه اظهار کرد: «این سریال در فضای فیلم سینمایی است اما داستانی جدید در دنیای همان فیلم سینمایی دارد.»

«بونگ» در  ژانویه سال ۲۰۲۰ اعلام کرد، قصد دارد سریال «انگل» را بسازد؛ چراکه ایده‌های بسیاری در ذهن داشته که نمی‌توانست در نسخه دو ساعته فیلم سینمایی «انگل» بگنجاند.

فیلم «اَنگَل» اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۹ تجربه کرد، جایی که موفق به کسب جایزه نخل طلای بهترین فیلم شد. این فیلم در جوایز اسکار علاوه بر کسب جایزه بهترین فیلم بین‌المللی، جوایز شاخه‌های بهترین فیلم، کارگردانی و فیملنامه اصلی را هم به خود اختصاص داد.

داستان این فیلم سینمایی درباره خانواده فقیر «کیم» است که نفر به نفر به درون خانواده ثروتمند «پارک»  نفوذ می‌کنند. در این فیلم که به موضوع اختلاف طبقاتی در کشور کره‌جنوبی می‌پردازد، «سونگ کان هو»، «لی سان کیون»، «چو یو ژئونگ» و «چوی وو شیک» بازیگران اصلی هستند.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها