تاریخ انتشار:۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 176228

تاد فیلیپس با انشتار پُستی در اینستاگرام ضمن تائید ساخت دنباله فیلم سینمایی موفق «جوکر» از عنوان این فیلم رونمایی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از ورایتی، تاد فیلیپس همچون قسمت اول این فیلم در کنار اسکات سیلور نگارش فیلمنامه دنباله «جوکر» را بر عهده دارد و عنوان کامل آن نیز «جوکز: جنون مشترک» خواهد بود.

این کارگردان همچنین تصویری از واکین فینیکس بازیگر نقش اصلی جوکر در حال خواندن فیلمنامه قسمت دوم این فیلم منتشر کرد.

در فیلم اصلی «جوکر»، تاد فیلیپس شخصیت شرور نمادین بتمن را در قالب یک شخصیت ضدقهرمان در مورد یک کمدین مبارز و دلقک پاره وقت به نام «آرتور فلک» که پس از خشونت تکان دهنده در شهر گاتهام تبدیل به یک قهرمان مردمی می شود، روایت کرد. این فیلم تاریک با ضرب آهنگی متفاوت با فیلم‌های اکشن معمولی و سینمای ابرقهرمانی، به یک فیلم پرفروش در گیشه جهانی تبدیل شد و در سال ۲۰۱۹ به فروشی بیش از یک میلیارد دلار در سرتاسر جهان دست یافت، در حالی که بودجه ساخت آن تنها ۷۰ میلیون دلار بود.

«جوکر» همچنین در  ۱۲ شاخه جوایز آکادمی اسکار از جمله بهترین فیلم، کارگردانی، فیلمنامه اقتباسی نامزد اسکار شد و در نهایت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد (واکین فینیکس) و بهترین موسیقی متن (هیلدور گودنادوتیر) را کسب کرد.

در حالی که تاد فیلیپس هیچ جزئیات داستانی درباره فیلم جدید «جوکر» را در پست اینستاگرام خود به اشتراک نگذاشته، اما عنوان فیلم «folie à deux» که «جنون مشترک» ترجمه شده، اطلاعاتی درباره فیلم فاش می‌کند که می‌تواند به استقبال گسترده از شرارت شخصیت «آرتور فلک» در گاتهام سیتی در فیلم اول اشاره داشته باشد اما همچنین می‌تواند نشان دهد که دنباله فیلیپس تفسیر خاصی از شریک اصلی جوکر در زندگی، جنایت و جنون ارائه می دهد، «هارلی کویین» که در دیگر اقتباس‌های کمپانی دی‌سی نقش آن توسط مارگو رابی ایفا شده است.

منبع: ایسنا به نقل از ورایتی

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها