تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 30852

تام کروزجدول فروش هفتگی سینمای امریکا با اعلام صدرنشینی فیلمی از ژانر وحشت و بازگشت «تام کروز» با فیلم «جک ریچر» منتشر شد.

به گزارش سینماسینما، جدول فروش هفتگی سینمای امریکا با اعلام صدرنشینی فیلمی از ژانر وحشت و بازگشت «تام کروز» با فیلم «جک ریچر» منتشر شد.

علاوه بر این دو فیلم، فیلم های «منشا شر» از ژانر وحشت و «نگه داشتن جونز» به جدول فروش سینمای هالیوود اضافه شدند.

از دیگر نکات برجسته جدول فروش این هفته از سینمای هالیوود می توان به سقوط ۶ پله ای فیلم کمدی اکشن «کوین هارت» با نام «حالا که چی؟» اشاره کرد.

همچنین فیلم های سالی، هفت دلاور، دبیرستان، تولد یک ملت، این هفته جدول فروش سینمای هالیوود را ترک کردند.

رتبه بندی جدول فروش سینمای هالیوود در روزهای پایانی ماه اکتبر به شرح زیر منتشر گردیده است.

بوو

بوو – ساخته شده از هالووین

با نزدیک شدن به هالووین موج تازه ای فیلم های ترسناک به سینمای هالیوود وارد شده اند و فیلم«بوو – ساخته شده از هالووین» نام فیلمی است که برخلاف انتظار ها توانست تام کروز را پشت سر گذاشته و در هفته اول اکران در صدر جدول فروش بایستد.

این فیلم از ژانر کمدی وحشت را «تیلر پری» نویسندگی و کارگردانی کرده و خودش هم در نقش اول آن ظاهر شده است.

«بوو» داستان زنی است که به مقابله با موجودات ماوراء طبیعی همچون روح ها، زامبی ها و آدم خوارها می پردازد و در زمانی خاص به حمایت از چند نوجوان می پردازد.

این فیلم در هفته اول از اکران خود به فروشی معادل ۲۷٫۶ میلیون دلار دست پیدا کرده و دو فیلم تازه اکران «جک ریچر» و «منشا شر» را پشت سر نهاده است.

 

جک ریچر

جک ریچر – هرگز باز نگرد

تام کروز که در جدیدترین فیلم جک ریچر با عنوان «هرگز باز نگرد» حضوری درخشان داشته نتوانست هفته اول اکران را با صدرنشینی به پایان ببرد و با اکران فیلم «بوو» رتبه اول را به این فیلم سپرد.

تام کروز ۵۴ ساله در این فیلم در نقش نقش جک ریچر که مامور زبده ارتش ایالات متحده آمریکا است را بازی می کند. داستان این فیلم از هجدهمین رمان پرفروش جک ریچر اقتباس شده است.

«جک ریچر» در اولین هفته از اکران خود در امریکای شمالی توانست ۲۳ میلیون دلار بفروشد و در جایگاه دوم جدول فروش هفتگی قرار گیرد.

تام کروز، ستاره این فیلم در حال حاضر بازی در دو فیلم «مومیایی ۵» و «ماموریت غیر ممکن ۷» را تجربه می کند.

 

لوح احضار

لوح احضار: منشاء شر

فیلم سوم جدول فروش هفتگی سینمای هالیوود را باز هم فیلمی از ژانر وحشت در اختیار دارد با این تفاوت که این فیلم نسبت به فیلم رتبه نخست در ژانر وحشت و دلهره آور قرار گرفته است.

«منشا شر» فیلم فراطبیعی ترسناک به کارگردانی «مایک فلناگان» و نویسندگی «فلاناگان» و «جف هاوارد» است که دنباله‌ای بر فیلم “منشا شر ۱”در سال ۲۰۱۴ به شمار می‌رود.

از بازیگران این فیلم می‌توان به هنری توماس، آنالیس باسو، الیزابت ریسر، داگ جونز، لولو ویلسون و سم اندرسون اشاره کرد و هیچ‌کدام از بازیگران فیلم قبلی در این قسمت حضور ندارند.

این فیلم در هفته اول از اکران خود به فروشی معادل ۱۴٫۱ میلیون دلار رسیده است.

 

بن افلک حسابدار
حسابدار

حسابدار محصول سال ۲۰۱۶ کمپانی برادران وارنر هفته دوم فروش خود را با مبلغی معادل ۱۴ میلیون دلار پشت سر نهاد تا با اختلافی اندک نسبت به منشا شر در جایگاه چهارم بایستد.

این فیلم به کارگردانی «گوین اکونر» بر اساس فیلمنامه «بیل دوبوک» ساخته شده و داستان دانشمند ریاضی است که در شغل حسابدار به پولشویی های باندهای تبهکاری می پردازد و با اطلاع خزانه داری و پلیس زندگی اش وارد چالش می شود.

بن افلک، آنا کندریک، جی. کی. سیمونز، جان برنثال، جفری تامبور و جان لایتگو در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

 

دختری در قطار
دختری در قطار

این فیلم در سومین هفته از اکران خود باز هم افت در فروش را تجربه کرد و با ۷٫۳ میلیون دلار و با این وجود همچنان در جایگاه پنجم جدول فروش ایستاد.

دختری در قطار اقتباس سینمایی رمانی پرفروش، داستان زنی است که از پنجره قطار چیزی هولناک می بیند. ریچل با بازی امیلی بلانت، که پس از جدایی از همسرش به الکل معتاد شده است بصورت پنهانی زوجی را تعقیب می کند که به نظر می رسد زندگی کامل و خوشبختی دارند. با ناپدید شدن این زن، داستان وارد پیچیدگی می شود.

«ارین کرسیدا» نگارش فیلمنامه این اثر را بر عهده داشته و «تیت تیلور» آن را کارگردانی کرده است.

امیلی بلانت، هلی بنت، ربکا فرگوسن در این فیلم که در ژانر التهاب آور و جنایی قرار دارد بازی کرده اند.

فیلم های «خانه خانم پرگین و بچه های عجیب و غریب» با ۶ میلیون دلار، «نگه داشتن جونز» با ۵٫۶ میلیون دلار، «حالا که چی؟» با ۴٫۱ میلیون دلار، «لک لک ها» با ۳٫۶ میلیون دلار و «تولد یک ملت» با ۲٫۷ میلیون دلار در رتبه های ششم تا دهم جدول فروش سینمای هالیوود قرار گرفته اند.

منبع: میزان

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها