تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۸:۰۹ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 82734
پیرس برازنان مدعی شد که یک کمپانی هندی با فریب او را راضی به تبلییغ ماده‌ای مضر و اعتیادآور کرده است.

به گزارش سینماسینما، پیرس برازنان بازیگر سرشناس بریتانیایی که برای بازی در نقش جیمز باند شهرت بسیاری دارد، در پاسخ به مقامات هندی درباره تبلیغ خوشبوکننده دهان «پان بهار» اعلام کرد که این کمپانی با فریب و پنهان کردن واقعیت او را به شرکت در این تبلیغ راضی کرده است.

محصول کمپانی «پان بهار» از مشتقات اعتیادآور تنباکو بهره می‌برد و مضر است. چهره‌ برازنان در آگهی تبلیغاتی این محصول به چشم می‌خورد.

بازیگر «جیمز باند» اعلام کرد که کمپانی تولیدکننده این محصول خطرات و مضران آن را پنهان کرده و در این باره اطلاعاتی به او نداده است.

بر اساس قوانین هندوستان تبلیغ تمامی محصولات مرتبط با تنباکو ممنوع است.

به گفته مقامات مسئول بهداشت دهلی نو، پیرس برازنان در نامه‌ای رسمی با اعلام قطع کامل ارتباط با کمپانی مذکور داوطلبانه اعلام آمادگی کرده است که برای مقابله با تبلیغات این چنین اقدام کند.

این بازیگر پیش از این به استفاده از تصویرش در تبلیغ خوشبوکننده دهان پان بهار اعتراض کرده بود. حضور او در این آگهی با اعتراضات گسترده‌ای همراه شد که او را به حمایت از محصولی سرطان‌زا متهم می‌کردند.

علیرغم تمام این اعتراضات پخش آگهی این محصول با حضور برازنان از رسانه‌های مختلف ادامه پیدا کرد. پان بهار مخلوطی از تنباکو و چند ماده مورد استفاده میلیون‌ها هندی است که به اثرات ملایم روانی آن اعتیاد پیدا کرده‌اند.

برازنان پیش از این نیز به مجله پیپل گفته بود که برای تبلیغ یک خوشبوکننده دهان و سفیدکننده دندان با این کمپانی قرارداد بسته است و اطلاعی از مواد تشکیل‌دهنده خطرناک این محصول ندارد.

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها