تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۰۷:۳۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 83750

کارگردانی که در دوره اخیر اسکار با فیلم «شکل آب» موفق به کسب دو جایزه شد یک قرارداد جدید کلی امضا کرد.

به گزارش سینماسینما، گی‌یرمو دل‌تورو یک قرارداد کلی با کمپانی فاکس سرچلایت امضا کرد که برمبنای آن باید نویسندگی، تهیه و کارگردانی چندین فیلم بلند را انجام دهد.

در همین حال فاکس اعلام کرد لیبل جدیدی ایجاد می‌کند که بتواند جایگاه پروژه‌هایی در ژانر ترسناک، علمی-تخیلی و فانتزی باشد و فیلم‌هایی را که دل‌تورو تولید می‌کند در خود جای دهد.

دل تورو با صدور بیانیه‌ای در این باره گفت: مدت‌های مدید امیدوار بودم بتوانم محیطی پیدا کنم که بتوانم آثار جدیدی را که برمبنای هوش و نوآوری شکل می‌گیرد در آن تغذیه، تولید و توزیع کنم. در فاکس سرچلایت یک خانه واقعی برای تولیداتم پیدا کردم؛ یک همکاری برمبنای کار سخت، درک یکدیگر و بیش از همه ایمان.

نخستین پروژه در این قرارداد تهیه فیلمی با عنوان «شاخ‌ها» یک تریلر ماوراء‌الطبیعی است که توسط اسکات کوپر بر مبنای داستان کوتاه «پسر آرام» ساخته می‌شود. این فیلم داستان معلم یک مدرسه ابتدایی را روایت می‌کند که با یک دانش‌آموز مشکل‌دار روبه رو می‌شود که خانواده‌ای اسرارآمیز با نتایجی مرگبار دارد. دل تورو تهیه کننده این فیلم خواهد بود. هنری چیسون فیلمنامه آن را نوشته است.

دیوید گرین باوم از روسای فاکس سرچلایت نیز از دل تورو به عنوان یک فیلمساز درخشان یاد کرد که در عین حال یک همکار پرشور و یک همراه و حامی برای دیگر هنرمندان است. در بیانیه وی آمده است که کار کردن با این کارگردان تحت یک لیبل جدید متمرکز بر پروژه‌هایی با بالاترین کیفیت در ژانرهای خاص، به کمپانی اجازه می‌دهد تا دستاوردهایش را گسترش دهد و مخاطبان جدیدی در سراسر جهان بیابد.

«شکل آب» نامزدی اسکار ۲۰۱۸ را در ۱۳ رشته کسب کرد و چهار جایزه برد.

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها