تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۶ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 42609

لالا لندفیلم موزیکال «لالا لند» با کسب جایزه بهترین فیلم از انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا شانس خود را برای کسب اسکار بیشتر کرد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از اسکرین، برندگان بیست‌وهشتمین دوره جوایز سینمایی انجمن تهیه‌کنندگان سینمای آمریکا در حالی اعلام شد که فیلم «لالا لند» ساخته «دیمین شزل» موفق بهن کسب جایزه اصلی بهترین تهیه‌کنندگی سال شد.

فیلم «لالا لند» که «رایان گاسلینگ» و «اما استون» بازیگران اصلی آن هستند، اولین نمایش خود را در افتتاحیه جشنواره ونیز ۲۰۱۶ تجربه کرد و در واقع ادای احترامی به عصر طلایی فیلم‌های موزیکال در هالیوود است، اما داستان فیلم در فضایی معاصر رقم می‌خورد.

«رایان گاسلینگ» در این فیلم در نقش یک پیانیست ایفای نقش می‌کند که زندگی عاشقانه‌ای با یک بازیگر با بازی «اما استون» دارد، اما زمانی که این دو به موفقیت بیشتری دست می‌یابند با مشکلاتی رو به رو می‌شوند. «لالا لند» شانس اصلی جوایز اسکار نیز محسوب می‌شود.

در حالی که برنده جایزه اول جوایز انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا (PGA) و برنده اسکار بهترین فیلم در اغلب دوره‌ها یکسان بوده است، اما سال گذشته فیلم «کسری بزرگ» برنده جایزه انجمن تهیه‌کنندگان رقابت اسکار بهترین فیلم را به «اسپاتلایت» واگذار کرد.

از میان ۲۷ فیلمی که تاکنون جایزه اول جوایز انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا را کسب کردند، ۱۹ فیلم جایزه اسکار بهترین فیلم را نیز برده‌اند.

فیلم «لالا لند» برنده جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم موزیکال/کمدی سال با کسب نامزدی در ۱۴ شاخه جوایز سینمایی اسکار، شانس اصلی اسکار ۲۰۱۷ محسوب می‌شود.

در سایر بخش‌های جوایز سالانه انجمن تهیه‌کنندگان آمریکا در بخش بهترین تهیه‌کنندگی انیمیشن «زوتوپیا» برنده شد و در «ازرا ادلمن» و «کارولین واترلو» نیز جایزه تهیه‌کنندگی برجسته مستند را برای «اُ.جی،ساخت آمریکا» دریافت کردند.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها