تاریخ انتشار:۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 196991

ماهرشالا علی و تام هاردی برای فیلم جنایی «خاموشی ۷۷» با کری فوکوناگا و چارلز روون همراه می‌شوند.

به گزارش سینماسینما، ماهرشالا علی، برنده ۲ جایزه اسکار، قرار است به اتفاق تام هاردی در فیلم «خاموشی ۷۷» نقش‌آفرینی کند. داستان این فیلم مهیج جنایی در شبی اتفاق می‌افتد که شهری که هرگز نمی‌خوابد، قدرت کنترل خود را از دست داده و در هرج و مرج و بی‌قانونی فرو می‌رود.

این فیلم که از پروژه‌های داغی است که در بازار کن ارایه می‌شود برمبنای فیلمنامه‌ای که توسط فرانک جان هیوز نوشته شده و فوکاناگا بازنگری آن را برعهده داشته، ساخته می‌شود و درباره ۵ افسر پلیس سرکش در سال ۱۹۷۷ است که نقشه می‌کشند تا از سه پایگاه جنایتکاران شامل تبهکاران هنگ‌کنگی، مافیای ایتالیایی و جنایتکاران هارلم در یک شب سرقت کنند. وقتی شب دزدی خاموشی شهر را فرا می‌گیرد، آنها مجبور می‌شوند در یک شب جهنمی با اخلاقیات خود رودر رو شوند.

کری جوجی فوکوناگا کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و چارلز روون که به تازگی اسکار بهترین فیلم را برای «اوپنهایمر» دریافت کرده، از تهیه کنندگان این فیلم است.

علی که برای «مهتاب» و «کتاب سبز» برنده جایزه اسکار شده به تازگی بازیگر «دنیا را پشت سر بگذار» بود و قرار است در «بلید» هم نقش‌آفرینی کند. تام هاردی هم که بازیگر فیلم‌هایی چون «انتقام» و «مد مکس» بود، پیش از این با روون در فیلم «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» نولان همکاری کرده بود.

جدیدترین فیلم فوکوناگا آخرین فیلم دنیل کریگ در نقش جیمز باند یعنی «زمانی برای مردن نیست» بود. او همچنین سازنده «آن» در سال ۲۰۱۷، «جانوران بدون سرزمین» در سال ۲۰۱۵ و «جین ایر» ۲۰۱۱ است.

منبع: مهر به نقل از ددلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

 

آخرین ها