تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 34752

لئوناردو دی‌کاپریولئوناردو دی‌کاپریو روز چهارشنبه ۱۷ آذر برای دیدار با رییس‌جمهور منتخب آمریکا به برج ترامپ رفت.

به گزارش سینماسینما، بازیگر برنده جایزه اسکار در این دیدار درباره نقش اشتغال‌زایی در بخش حفاظت از محیط‌زیست و تاثیر مثبت آن بر اقتصاد صحبت کرد.

تری تامینن مدیرعامل بنیاد دی‌کاپریو که بازیگر «گرگ وال استریت» را در این دیدار همراهمی می‌کرد، خبر دیدار او با دونالد ترامپ را تایید کرده است. به گفته تامینن در این دیدار دیگر اعضای تیم ترامپ از جمله دختر بزرگش ایوانکا ترامپ نیز حضور داشتند. یکی از نکات مهم مطرح شده در این دیدار اهمیت استفاده از انرژی‌های پاک و تجدید پذیر بود.

تامینن در این باره گفت:‌ «گفت‌وگوی ما با رییس‌جمهور منتخب بر نحوه ایجاد میلیون‌ها شغل در ساخت و ساز نیروگاه‌های تولید انرژی‌های پاک و تجدیدپذیر تمرکز داشت.»

بازیگر «بازگشته از گور» در زمینه حفاظت از محیط زیست و حیات وحش فعالیت‌های گسترده‌ای دارد و به تازگی در ساخت مستندی با عنوان «پیش از سیل» مشارکت داشته است. «پیش از سیل» درباره خطرات تغییرات آب و هوایی و تاثیر آن بر دنیا است.

دی‌کاپریو پیش از این با دختر ترامپ ملاقات کرده و نسخه‌ای از مستند «پیش از سیل» را به او هدیه داده بود. دیدار او با دونالد ترامپ ۹۰ دقیقه طول کشید و در پایان به او نیز نسخه‌ای از مستند «پیش از سیل» داد. ترامپ قول داد که «پیش از سیل»‌ را تماشا کند. این ملاقات در حالی صورت گرفت که ترامپ به احتمال بسیار یکی از مدافعان استفاده از سوخت‌های فسیلی را برای ریاست آژانس حفاظت از محیط‌زیست آمریکا در نظر گرفته است.

منبع: خبرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها