تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۴ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 38481

مگ رایانبازیگر فیلم‌های کمدی رمانتیک پس از ۳۰ سال بازیگری برای نخستین بار به تلویزیون می‌رود و نقش اول یک فیلم کمدی تلویزیونی را بازی می‌کند.

به گزارش سینماسینما، به نقل از ورایتی، مگ رایان جدیدترین ستاره سینما است که حالا در صفحه کوچک تلویزیون ظاهر می شود.

بازیگر «وقتی هری سالی را ملاقات کرد» قرارداد بازی در نقش اصلی یک کمدی را امضا کرده است.

این پروژه یک سریال نیم ساعتی است که برد هال نویسنده فیلمنامه آن بوده و در واقع اقتباسی از یک فیلم کوتاه با عنوان «پاریس را تصور کن» است که با همین نام ساخته می‌شود. در آن فیلم کوتاه جولیا لوییس -دریفوس که همسر نویسنده هم بود، بازی کرده بود. داستان این فیلم متمرکز بر زنی از حاشیه شهر است که می‌خواهد با همسرش به پاریس برود و تنها هدفش این است که به این نتیجه برسد که این سفر آن چیزی نیست که او همیشه تصور می‌کرد.

«هال» هم فیلمنامه این سریال را می‌نویسد و هم آن را کارگردانی می‌کند.

مگ رایان گرچه به عنوان مهمان در نمایش‌هایی چون «وب درمانی» لیزا کودروف بازی کرده بود اما این نخستین نقش جدی تلویزیونی این بازیگر در طول ۳۰ سال بازیگری‌اش است.

این در حالی است که به تازگی جولیا رابرتز نیز قراردادی برای بازی در اولین سریال تلویزیونی‌اش را امضا کرد. مریل استریپ، جولین مور، رابرت دنیرو، جونا هیل و اما استون دیگر بازیگرانی بوده‌اند که از سینما وارد صفحه کوچک تلویزیون شده‌اند تا برای شبکه‌های کابلی یا آنلاین فیلم بازی کنند.

«اپیکس» پخش‌کننده این سریال است و برنامه‌های دیگری از جمله ساخت فیلمی با حضور نیک نولتی بازیگر «گریوز» و ساخت فصل جدید «ایستگاه برلین» را در برنامه دارد.

اواخر تابستان ۲۰۱۶ مگ رایان و تام هنکس دو بازیگر محبوب اواخر قرن بیستم با فیلمی که خود مگ رایان آن را کارگردانی کرده بود، بر پرده‌های نقره‌ای رفتند.

مگ رایان با فیلم «ایتاکا» اولین تجربه‌اش در زمینه کارگردانی را ثبت کرد و در این فیلم داستان زن میانسالی را روایت ‌کرد که پس از مرگ شوهرش در جنگ دوم جهانی باید با دو فرزندش زندگی جدیدی را شروع کند.

مگ رایان و تام هنکس در گذشته در سه فیلم پرفروش «جو علیه ولکانو»، «بیخواب در سیاتل» و «شما ایمیل دارید» با هم بازی کرده‌بودند و از زوج‌های محبوب دهه هشتاد و نود میلادی محسوب می‌شدند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها