تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 39963

نیکول کیدمننیکول کیدمن در صحبت‌های اخیرش، مردم آمریکا را به حمایت از رییس‌جمهور جدید خود یعنی دونالد ترامپ ترغیب کرد.

به گزارش سینماسینما، هافینگتون پست نوشت: نیکول کیدمن بازیگر آمریکایی که شهروندی استرالیا را هم دارد،‌ اخیرا گفت: «دیگر زمانی رسیده که مردم آمریکا از رییس جمهور منتخب خود حمایت کنند.»

این حرف‌ها درست زمانی که چهره‌های سرشناس سینما همچون مریل استریپ و رابرت دنیرو با سرسختی تمام مخالفت خود را با دونالد ترامپ اعلام می‌کنند، حواشی را به همراه داشته است.

کیدمن در این‌ زمینه گفت: «من همیشه نسبت به اظهارنظرهای سیاسی بی‌میل هستم و هرگز حرفی در دفاع از آمریکا یا استرالیا نزده‌ام. برای من خود مساله مهم است. بنابراین حرفم این است که ترامپ حالا انتخاب شده و ما به عنوان یک ملت باید از هر کسی که رییس‌جمهور می‌شود حمایت کنیم، چون کشور بر همین مبنا شکل گرفته است.»

بازیگر فیلم‌های «دیگران» و «ساعت‌ها» افزود: «هرچه و هرطور که اتفاق افتاده، او آنجاست. بیایید شروع کنیم.»

نیکول کیدمن که سه جایزه مهم سینمایی اسکار، بفتا و گلدن گلوب را در کارنامه‌اش دارد، در ادامه حرف‌هایش اذعان کرد که در دوران ریاست جمهوری هر کسی،‌ او از مسائلی چون بهداشت و سلامت زنان حمایت می‌کند و به فعالیت‌های بین‌المللی خود در این زمینه ادامه می‌دهد.

اخیرا مریل استریپ در زمان دریافت جایزه یک عمر دستاورد هنری خود در مراسم هفتادوچهارمین دوره گلدن گلوب،‌ بخشی از سخنرانی خود را به مخالفت با رییس جمهور جدید کشورش اختصاص داد و وقتی ترامپ علیه او در صفحه توئیتر خود واکنش نشان داد،‌ بازیگران سرشناسی چون جورج کلونی و «ابرت دنیرو به حمایت از همکار باسابقه خود برخاستند.

یکی دیگر از چهره‌های جهانی که طی یک ماه گذشته بارها به ترامپ تاخته، «جی.کی رولینگ» نویسنده انگلیسی رمان‌های معروف «هری پاتر» است که اعتقاد دارد روی کار آمدن فردی مثل «ترامپ» به همه مردم جهان ارتباط دارد. او جدیدا در توئیتر خود نوشته: «آن انگشت‌های کوچک و ریز فاصله‌ای با کدهای هسته‌ای ندارند. همه ما تا گردن وارد ماجرا شده‌ایم.»

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها