تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 38033

تام هاردیتام هاردی بازیگر مشهور در شب آغاز سال ۲۰۱۷، با حضور در یک برنامه شبانه برای بچه‌ها، برای‌شان قصه خواب خواند و البته موجب شد بزرگ‌ترها هم به تماشای برنامه بنشینند.

به گزارش سینماسینما، به نقل از دیلی میل، بازیگر مشهور تام هاردی در شبکه کودکان برای آنها قصه خواند تا کودکان بخوابند.

او با سگ خواب‌آلودش جلوی دوربین حاضر شد تا او هم با صدای قصه خواندن این بازیگر به خواب رود.
هاردی برای خواندن این قصه از صدای‌های مختلفی استفاده کرد.

هاردی که دیشب و در شب تحویل سال نو در این برنامه حاضر شده بود موجب شد تا مادران زیادی از این حضور خوشحال شوند و از ترتیب دهندگان برنامه تشکر کنند.

این بازیگر داستان «باید یک کلاه بیاری» نوشته سیمون فیلیپ را انتخاب کرد و با انتخاب صداهای مختلف برای هر یک از شخصیت‌ها توانایی خودش در این زمینه را نشان داد.

قصه گویی تام هاردی به یکی از پربیننده ترین فیلم‌های ویدیویی در آغاز سال نو بدل شده و طرفداران او در توییتر اعلام می‌کنند منتظر هستند تا او یک بار دیگر قصه شب برای شان بخواند و حتی خواستار این شده‌اند که او این کار را هر شب تکرار کند.

خیلی‌ها هم اعلام کرده‌اند با وجود این که بچه ندارند ، برای تجربه قصه‌گویی هاردی این برنامه را تماشا کرده‌اند.
قصه این کتاب داستانی درخواست یک پسر کوچک است که به مهمانی سال می‌رود و قانون این مهمانی این است که باید حتما کلاه روی سرش باشد. گرچه او کلاه پیدا می‌کند تا روی سرش بگذارد، ولی یک میمون هم با اوست که تنها وقتی اجازه پیدا می‌کند در مهمانی حضور داشته باشد که یک عینک یک چشمی داشته باشد.

برنامه تام هاردی موجب شد تا خیلی‌ها شب سال نو به تماشای شبکه کودک بنشینند.

تام هاردی تنها چهره محبوبی نیست که در این برنامه حاضر شده و پیش از او رزاموند پایک، دیوید تننت، رابرت وب و مورن لیپمن هم قصه خواب برای بچه‌ها خوانده بودند.

مردم که سال ۲۰۱۶ را با نارضایتی پشت سر می‌گذاشتند گفتند برنامه ۵ دقیقه‌ای او آنقدر خوب بود که خاطره متفاوتی از این سال برای شان به جای گذاشت.

منبع: مهر

برچسب‌ها:

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها