تاریخ انتشار:۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۳ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 198102

«جرمی رنر» بازیگر نامزد اسکار معتقد است پس از تصادف شدید ژانویه ۲۰۲۳، توانایی بازی در نقش‌های چالش‌برانگیز را ندارد.

به گزارش سینماسینما، «جرمی رنر» پس از تصادف شدید ۱۸ ماه پیش با ماشین برف روب، در اظهار نظری جدید عنوان کرد که انرژی برای ایفای نقش های چالش برانگیز را ندارد و بازگشت به بازیگری برایش «بسیار وحشتناک» است.

این بازیگر نامزد اسکار در گفتگویی با پادکست «Smartless» به میزبانی بازیگران «ویل آرنت»، «جیسون بیتمن» و «شان هیز» گفت که برای او بازیگری سخت‌تر از قبل از ژانویه ۲۰۲۳ است، زمانی که هنگام پاک کردن برف از جاده های نزدیک خانه اش در نوادا، با ماشین برف‌روب خودش تصادف وحشتناکی داشت و با شرایط بحرانی در بیمارستان بستری شد.

«جرمی رنر» بیشتر برای نقش‌هایش در دنیای سینمایی مارول و فیلم‌های «ماموریت غیرممکن» و همچنین نقش نامزد اسکار در فیلم «هرت لاکر» شناخته می‌شود.

او پس از یک سال توانبخشی، که شامل بهبودی بیش از ۳۰ استخوان شکسته و یادگیری دوباره راه رفتن بدون کمک بود، در ژانویه امسال به بازیگری بازگشت تا فصل سوم سریال «شهردار کینگستاون» را فیلمبرداری کند.

به گزارش گاردین، این بازیگر ۵۳ ساله پس از بازگشت به بازیگری در سریال «شهردار کیگستاون»، گفت: «هنوز در تلاش هستم تا در واقعیت زندگی کنم، سعی می‌کنم زندگی کنم. بنابراین عبور از این مشکل برای من سخت بود و غلبه بر این مشکل برای من از نظر ذهنی بسیار بسیار چالش برانگیز بود».

«رنر» قرار است در کنار «دنیل کریگ» در سومین فیلم «چاقوکشی» ساخته «رایان جانسون» بازی کند که اولین نقش سینمایی او پس از تصادف خواهد بود و با «اندرو اسکات»، «گلن کلوز»، «کری واشنگتن»، «جاش برولین» و «جاش اوکانر» در این فیلم اکشن و هیجانی همبازی خواهد شد.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

 

آخرین ها