تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۱۵ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 154420

مارتین اسکورسیزیفیلمبرداری فیلم جدید «مارتین اسکورسیزی» با عنوان «قاتلان ماه کامل» در اوکلاهامای آمریکا آغاز شد.

به گزارش سینماسینما، این فیلم بر اساس کتاب پرفروش و غیرداستانی نوشته «دیوید گرن» ساخته می شود و داستان آن درباره مجموعه قتل‌هایی است که در دهه ۱۹۲۰ میلادی در اوکلاهاما روی داد؛ زمانی که سرخپوستان منطقه اوسیج در زیرزمین‌های خود نفت کشف کردند و سپس تک به تک کشته شدند و با افزایش آمار قتل ها سازمان تازه تاسیس اف‌بی‌آی پرونده را در دست گرفت و یکی از هولناک‌ترین جنایت‌های سازمان‌یافته تاریخ آمریکا افشا می‌شود.

«مارتین اسکورسیزی» دربیانیه‌ای به مناسبت آغاز فیلمبرداری فیلم «قاتلان ماه کامل» گفت: «از این که نهایتا فیلمبرداری این فیلم را در اوکلاهاما آغاز کردیم، هیجان زده ایم .  پرداختن به داستان سرزمینی که این اتفاقات در آن رخ داده بسیار حائز اهمیت است که تصویری درست و موثق از مردم  و زمان ارائه دهیم.

از کمپانی اپل، اداره فیلم و موسیقی اوکلاهاما و منطقه اوسیج و دیگر مشاوران فرهنگی که در راه آمادگی برای آغاز فیلمبرداری به ما کمک کردند سپاسگزاریم. برای آغاز کار با عوامل و بازیگران بومی هیجان داریم و قصد داریم با به روی پرده آورده این داستان، این برهه زمانی در تاریخ آمریکا را که نباید فراموش شود را جاودانه کنیم».

«اریک راث» نویسنده برنده اسکار فیلم‌های «فارست گامپ» و «مورد عجیب بنجامین باتن»که نگارش فیلمنامه اقتباسی «قاتلان ماه کامل» را بر اساس رمان نوشته «دیوید گرن» بر عهده داشته نیز پیش از عنوان کرده بود: «اسکورسیزی» قصد دارد فیلمی بسازد که احتمالا آخرین وسترنی باشد که با این سبک و سیاق ساخته می‌شود و این فیلم شبیه هیچ یک از فیلم هایی نیست که تاکنون دیده ایم.»

«لئوناردو دی کاپریو» و «رابرت دنیرو» دو بازیگر سرشناس و اصلی فیلم «قاتلان ماه کامل» هستند که در کنار «جسی پلمونز»، «لیلی گلدستون»، «تانتو کاردینال»، «کارا جید مایرز»، «جین کالینز»، «جیلین دیون» و … مقابل دوربین اسکورسیزی می روند.

فیلمبرداری فیلم «قاتلان ماه کامل» تا تابستان ادامه خواهد داشت.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها