تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 61463

جیمز باندکمپانی‌های تهیه کننده مجموعه فیلم‌های «جیمز باند» درصدد تعیین کارگردان سازنده فیلم بعدی «جیمز باند» هستند.

به گزارش  سینماسینما٬ به نقل از اسکرین دیلی، دنیس ویلنوو و دیوید مکنزی از جمله کارگردان‌هایی هستند که گفته می‌شود در فهرست نهایی برای انتخاب سازنده فیلم بعدی «جیمز باند» جای دارند.

در حالی که دو کمپانی ائون و ام‌جی‌ام به تازگی تاریخ اکران فیلم جدید جیمز باند را اعلام کردند، قدم بعدی در ساخته شدن فیلم بعدی مامور ۰۰۷ انتخاب کسی است که باید روی صندلی کارگردانی بنشیند.

بر مبنای گزارش‌ها یان دمانژ کارگردان فرانسوی که فیلم تریلر «۷۱ دقیقه» را در سال ۲۰۱۴ ساخته و اکنون در حال ساخت فیلم «ریک پسر سفید» است یکی از چهره‌های مطرح برای این کار است. این کارگردان ۴۰ ساله برنده جایزه بهترین کارگردان فیلم مستقل بریتانیا شده است.

دنیس ویلنوو کارگردان ۴۹ ساله کانادایی و سازنده «بلید رانر ۲۰۴۹» و دیوید مکنزی کارگردان ۵۱ ساله بریتانیایی که فیلم «اگر سنگ از آسمان ببارد» را در سال ۲۰۱۶ در اکران داشت و به بیشتر فهرست‌های جوایز سینمایی راه یافته بود، از دیگر چهره‌های مورد نظر هستند.

سم مندس که گفته است پس از کارگردانی «اسکای فال» در سال ۲۰۱۲ و «اسپکتر» در ۲۰۱۵ فیلم بعدی را کارگردانی نمی‌کند موجب فروش ۱.۱ میلیارد دلاری و ۸۸۰ میلیون دلاری این دو فیلم در دنیا شد.

در عین حال انتظار می‌رود دنیل کریگ نیز که در چهار فیلم اخیر بازی کرده، برای آخرین بار در این فیلم لباس جیمز باند را بر تن کند.

هنوز روشن نشده کدام کمپانی توزیع کننده فیلم خواهد بود و این در حالی است که قرارداد سونی برای انجام این کار به پایان رسیده و به همین منظور کمپانی برادران وارنر و چندین کمپانی معتبر دیگر به عنوان کاندیدا مطرح هستند.

بیست و پنجمین جیمز باند ۸ نوامبر ۲۰۱۹ اکران می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها