تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 159652

برای سریالی که تیم برتون در دست ساخت دارد، کاترین زتا جونز به عنوان بازیگر نقش مادر انتخاب شد.

به گزارش سینماسینما، به نقل از هالیوود ریپورتر، تیم برتون که در حال ساخت سریالی برمبنای «خانواده آدامز» است کاترین زتا جونز را به گروه بازیگرانش افزود.

این سریال درام با عنوان «ونزدی» که برای نتفلیکس ساخته می‌شود از زتا جونز به عنوان بازیگر مهمان و در نقش مادر خانواده بهره می‌گیرد.

در این سریال هشت قسمتی سال‌های دانشجویی ونزدی آدامز در یک آکادمی بررسی می‌شود. وی تلاش دارد تا توانایی روانی ویژه خود را کنترل کند و جلوی یک قتل بزرگ را بگیرد. تلاش وی برای حل راز ماوراء‌الطبیعی از آنجا اهمیت دارد که ۲۵ سال پیش پدر و مادرش نیز درگیر آن شده بودند.

جنا اورتگا در نقش ونزدی در این سریال بازی می‌کند و لوییس گوزمان نیز به تازگی به عنوان بازیگر نقش گومز انتخاب شده تا در نقش پدر خانواده بازی کند.

کاترین زتا جونز که بازیگر فیلم‌هایی چون «نقاب زورو»، «شیکاگو» و «۱۲ یار اوشن» بوده به تازگی با بازی در سریال «پسر ولگرد» برای فاکس دیده شد.

برتون هم کارگردان و هم تهیه کننده سریال «ونزدی» یا «چهارشنبه» است.

«خانواده آدامز» یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که از سال ۱۹۶۴ تا ۱۹۶۶ در ۶۴ قسمت از شبکه تلویزیونی اِی‌بی‌سی پخش شد. این مجموعه بر اساس یک داستان مصور به همین نام اثرِ چارلز آدامز ساخته شده‌است و اکنون سریال تیم برتون در همان حال و هوا ولی در امروز می‌گذرد و داستان یکی از اعضای خانواده را دنبال می‌کند.

منبع: مهر

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها