تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 27932

گلاب آدینه آبجیمرجان اشرفی‌زاده می‌گوید پروانه نمایش فیلم «آبجی» صادر شده است.

به گزارش سینماسینما، مرجان اشرفی‌زاده کارگردان که اولین تجربه جدی‌اش با فیلم «آبجی» در سینمای ایران رقم خورد، این روزها خود را برای کارگردانی یک مجموعه تلویزیونی آماده می‌کند.

او درباره زمان اکران فیلم «آبجی» گفت: با توجه به اینکه کارهای پایانی و آماده‌سازی فیلم انجام شد، فیلم را برای صدور پروانه نمایش به شورای نمایش ارسال کردیم و پروانه نمایش هم صادر شد. به ما اعلام شده است که «آبجی» آبان ماه روی پرده سینماها می‌رود.

شرفی‌زاده در پاسخ به این سؤال که فیلم چقدر با فیلمنامه متفاوت است بیان کرد: نسخه‌ نهایی نسبت به فیلمنامه بسیار کوتاه شده است. خیلی از سکانس‌ها را کنار گذاشتیم. در مورد بعضی از آن‌ها هنوز مطمئن نیستم و شاید دوباره به فیلم برگردانم. نیاز به این داشتیم که از مخاطب بازخورد بگیریم و ببینیم چطور با فیلم کنار می‌آید و به سکانس‌های حذف شده نیاز داریم یا نه.

کارگردان فیلم تلویزیونی «نامه‌های خیس» که پیش از این خبر از نگارش یک فیلمنامه جدید داده بود درباره سرنوشت آن کار بیان کرد: با توجه به اینکه خود را آماده تولید این مجموعه تلویزیونی می‌کنم کار نگارش آن فیلمنامه به صورت کامل متوقف شده است.

گلاب آدینه، معصومه قاسمی‌پور، پانته‌آ پناهی‌ها، بابک حمیدیان، حمیدرضا آذرنگ، شیرین یزدان‌بخش و امیر دلاوری در «آبجی» بازی می‌کنند. این فیلم درباره طلا و عطی (آبجی) مادر و دختری است که سالیان سال است کنار هم زندگی می‌کنند؛ سال‌هایی به درازای زندگی آبجی یعنی حدود ۵۰ سال. اما این وضعیت پایدار نیست و روزهای جدایی از راه می‌رسد. این جدایی در حالی اتفاق می‌افتد که «آبجی» به دلیل شرایط ویژه‌ای که دارد بسیار وابسته به مادر است و “طلا” در زمان باقی مانده به دنبال امنیتی برای آینده “آبجی” است؛ آینده‌ای بدون حضور خودش.

منبع: هنرآنلاین

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها