تاریخ انتشار:۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۸:۳۰ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 165123

آخرین رقم‌های فروش دو فیلم تازه اکران شده «آتابای» ساخته نیکی کریمی و «گشت ارشاد۳» به کارگردانی سعید سهیلی اعلام شد.

به گزارش سینماسینما، فیلم سینمایی آتابای ساخته نیکی کریمی که از چهارشنبه (۳ آذر)، اکران خود را در ۱۵۰ سالن سینما آغاز کرده، در ۳ روزِ اول نمایش به فروش نیم‌میلیاردی رسید و تا پایان روز یکشنبه این عدد ۷۰۰ میلیونی شده است.

اولین اکران مردمی آتابای در تهران، روز دوشنبه ۸ آذر ساعت ۱۹:۳۰ در سینما آزادی برگزار می‌شود و در این اکران هانیه توسلی بازیگر اولین فیلم نیکی کریمی (یک شب) همراه با سحر دولتشاهی و مه‌لقا می‌نوش بازیگران آتابای، به تماشای فیلم می‌نشیند.

مراسم افتتاحیه آتابای عصر چهارشنبه ۳ آذر در سینماهای شهر تبریز با حضور نیکی کریمی و بازیگران ترک‌زبان فیلم برگزار شد و سانس‌های فیلم را به ۱۴ سانس فوق‌العاده رساند.

به نقل از موسسه بهمن سبز، از ابتدای اعلام پیش فروش آتابای تاکنون، نزدیک به ۳۰ هزار نفر در سراسر ایران بلیت آتابای را خریداری کرده‌اند.

جواد عزتی، هادی حجازی‌فر،‌ سحر دولتشاهی، دانیال نوروش و مه لقا مینوش زاد بازیگران این فیلم سنیمایی هستند.

فیلم سینمایی گشت ارشاد ۳ بیش از ۱۱ میلیارد تومان فروخت

اما دیگر فیلم تازه اکران شده سینما گشت ارشاد ۳ است که محمد شایسته پخش کننده این فیلم با اشاره به آخرین میزان فروش این فیلم، گفت که فیلم سینمایی گشت ارشاد ۳ به تهیه کنندگی و کارگردانی سعید سهیلی و نویسندگی حسام سامری زاده با گذشت ده روز از اکران، به فروش بیش از ۱۱میلیارد تومان رسید.

پخش کننده گشت ارشاد ۳ گفت که فقط در یک روز این فیلم به فروشی معادل  ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی رسید و رکورد فروش روزانه در سینمای ایران را به نام خودش ثبت کرد. این رکورد پیش از این با فروش ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون در اختیار «رحمان ۱۴۰۰» بود.

ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی، امیر جعفری، بهنام بانی، میرطاهر مظلومی از بازیگران این فیلم هستند.

منبع: ایرنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها