تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۳:۲۷ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 64895
مدیر تولید مجموعه تلویزیونی «۸۷ متر» از احتمال تغییر مجدد لوکیشن اصلی این سریال خبر داد.

به گزارش سینماسینما، حسن آقاکریمی گفت: به دلیل اینکه بیشتر سریال در لوکیشن اصلی یعنی خانه خانواده پوردَوَرانی‌ها و خلیلی‌ها اتفاق می‌افتد، با نظر کارگردان مجموعه، لوکیشن خانه، از منطقه چاردیواری اشرفی اصفهانی به میدان نیلوفر تهران تغییر می‌کند.

او ادامه داد: به خاطر همین تغییرات در حال حاضر در حال تصویربرداری سکانس‌های خیابانی با حضور علی دهکردی، دیبا زاهدی و فریبا کامل هستیم.

آقاکریمی از اضافه شدن حسین سلیمانی به عنوان بازیگر جدید «۸۷ متر» خبر داد و اظهار کرد: در حال مذاکره با ناصر ممدوح و فریده سپاه منصور برای بازی در این سریال هستیم.

 

مدیرتولید سریال «۸۷ متر» عنوان کرد: از امروز، ۱۳ شهریور بازی مهران رجبی در نقش رجب خلیلی آغاز می شود. دفتر باربری، آژانس تاکسی سرویس و دفتر وکالت از جمله لوکیشن هایی بودند که در روزهای گذشته فیلمبرداری در آنجا به انجام رسیده است.

«۸۷ متر» یک درام اجتماعی است که داستان آن درباره دو خانواده به نام پوردَوَرانی و خلیلی است. علیرضا پوردَوَرانی به همراه همسر، دو دختر و پسرش خانه ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می کنند اما روز اسباب کشی متوجه می شوند که خانه به فرد دیگری به نام رجب خلیلی فروخته شده است. رجب به همراه پسر، همسر و دو دخترش صبح زودتر از پوردَوَرانی‌ها به خانه رسیده‌اند و وسایل‌شان را در خانه گذاشته‌اند اما با رسیدن خانواده پوردَوَرانی، ماجرای کلاهبرداری مشخص می شود…

علی دهکردی، ابوالفضل پورعرب، مهران رجبی، فریبا کامران، حسین سلیمانی، نازنین فراهانی، هدی زین العابدین، دیبا زاهدی، الهه خادمی، ملیکا نصیری، علی طالب لو، نیما نوری زاده، سحر عبداللهی و محمد بحرانی از بازیگران سریال «۸۷ متر» هستند.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها