تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۱ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 129376

پیش فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر برای عموم مخاطبان از ساعت ۲۰ امروز سه شنبه ۸ بهمن ماه آغاز می‌شود اما پیش‌فروش سهمیه خبرنگاران به فردا ‌چهارشنبه ۹ بهمن ماه موکول شد.

به گزارش سینماسینما، قرار بود پیش فروش بلیت‌ آثار  سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر ویژه خبرنگاران از ساعت ۱۲ تا ۲۰ امروز  آغاز شود و در این باره پیامکی هم از سوی سایت تیوال برای خبرنگاران فرستاده شد اما به دلیل مشکلاتی که در این زمینه به وجود آمد، یک ساعت بعد از ارسال پیامک اول، پیامکی دیگر ارسال و طی آن اطلاع داده شد که پیش فروش بلیت‌ها از ساعت ۱۲ فردا ـ چهارشنبه ۹ بهمن ماه ـ  ویژه خبرنگاران آغاز می‌شود.

ظاهرا این مشکل از آنجا ناشی شده که دریافت کد خبرنگاری در سایت تیوال، نیازمند تنظیماتی است ولی این تنظمیات دچار مشکلی شده و طی توافقی میان ستاد برگزاری جشنواره فجر و سایت تیوال، قرار شد پیش فروش بلیت‌های خبرنگاری، از ساعت ۱۲ فردا  ـ چهارشنبه ۹ بهمن ماه ـ آغاز شود. اما این موضوع، تاثیری در پیش فروش بلیت برای دیگر مخاطبان ندارد.

طبق گفته مسئولان سایت تیوال، پیش فروش بخش مردمی بر اساس برنامه‌ریزی قبلی، از ساعت ۲۰ امروز  آغاز می‌شود و عموم مخاطبان می‌توانند از این ساعت بلیت نمایش‌های مورد نظر خود را دریافت کنند.

همچنین در پیامک دومی که از سوی سایت تیوال ارسال شد، تاکید شده است هیچ سهمیه‌ای از هیچ خبرنگاری گرفته نشده و همه خبرنگاران در شرایط برابر اقدام خواهند کرد.

آثار بخش صحنه‌ای سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر از روز شنبه ۱۰ بهمن ماه اجرای خود را آغاز خواهند کرد و اجرای این نمایش‌ها تا روز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

منبع: ایسنا

لینک کوتاه

نظر شما


آخرین ها