تاریخ انتشار:۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۰۰:۱۸ تعداد نظرات: ۰ نظر کد خبر : 45786

سلام بمبئی ، رضا گلزار
با نزدیک‌شدن به روزهای پایانی سال، آخرین کنسرت‌های موسیقی زمستانی برگزار می‌شوند تا سال ۱۳۹۵ را بدرقه کنند.
به گزارش سینماسینما، ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان پس از دو اجرا به خوانندگی علیرضا افتخاری در جشنواره موسیقی فجر، بار دیگر تصمیم دارد با همراهی این خواننده، دوم اسفند در تالار وحدت بنوازد. بلیت‌های این اجرا که ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود، از ۴۵ تا صد هزار تومان قیمت‌گذاری شده‌اند. گروه موسیقی «شبروان» به خوانندگی بهروز افشار، کنسرت «ای وطن» را دوم اسفند در فرهنگسرای نیاوران به‌روی صحنه می‌برد.
این اجرا که صندلی‌های آن به قیمت ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسند، ساعت ۲۰ برگزار خواهد شد. محسن یگانه سه‌شنبه، سوم اسفند، ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برای هواداران خود اجرا می‌کند.
بلیت‌های این اجراها از ۴۰ تا ۱۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسند. این کنسرت قرار بود دوم‌بهمن‌ برگزار شود که به‌علت عزای عمومی درپی وقوع حادثه پلاسکو، به سوم اسفند موکول شد. محمد معتمدی، خواننده آواز ایرانی نیز قصد دارد کنسرت زمستانی خود را چهارم و پنجم اسفند، ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار کند. بلیت‌های اجرای معتمدی از ۴۰ تا ۹۰ هزار تومان، قابل خریداری هستند. گروه «ستاره قطبی»، پنجم اسفند، کنسرتی ویژه بانوان را در تالار وحدت تدارک دیده است. این اجرا که قیمت بلیت‌های آن از ۴۰ تا ۱۱۰ هزار تومان تعیین شده است، ساعت ۱۴:۳۰ در تالار وحدت تهران به‌روی صحنه می‌رود.
مانی رهنما نیز در همین روز (پنجم اسفند) «شب گل و صدا» را با همراهی پیانوی رضا تاجبخش و دکلمه صبا راد به‌روی صحنه می‌برد. قیمت بلیت‌های این اجرا که ساعت ۲۰ در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود، ۹۰ هزار تومان است. ارکسترسمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی، ششم اسفند، ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت می‌نوازد که بلیت‌های آن از ۴۵ تا صد هزار تومان به‌فروش می‌رسد. آرمین قیطاسی، نوازنده فلوت، نیز قرار است به‌عنوان سولیست در اجرای یکی از قطعات، این ارکستر را همراهی کند.
فریدون ناصحی، ششم اسفند، ساعت ۲۰ در فرهنگسرای نیاوران، رسیتال پیانو می‌دهد. بلیت‌های این اجرا ۶۰ هزار تومان قیمت‌ دارد. حمید حامی، خواننده پاپ دیگری است که قصد دارد هفتم و هشتم اسفند در حضور دوستداران خود در تالار وحدت کنسرت برگزار کند. قیمت بلیت‌های این اجراها از ۵۰ تا ۱۳۰ هزار تومان تعیین شده است و ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود.
آنسامبل «ئاسو» نیز هشتم اسفند به سرپرستی ئاسو نادری و خوانندگی مریم خانه‌ساز برای بانوان اجرا خواهد کرد. صندلی‌های این اجرا به قیمت ۷۰ هزار تومان قابل خریداری هستند و ساعت ۲۰ در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. گروه «نی‌کوبه» به سرپرستی ابوالفضل محمدقلی، نهم اسفند، ساعت ۲۰ در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌کند. در این اجرا، نوازندگان سازهای کوبه‌ای و نی با همراهی همخوان‌ها هنرنمایی خواهند کرد. بلیت‌های این کنسرت ۴۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.
تالار وحدت، پنجشنبه، ۱۹ اسفند، شاهد اجرای مشترک یک اپرت نمایشی از گروه‌ «آواز ملل و شیفتگان دل» برای بانوان خواهد بود. بلیت‌های این اجرا از ۳۰ تا ۷۰ هزار تومان قیمت دارد و ساعت ۱۴:۳۰ برگزار می‌شود. همچنین اولین کنسرت ارکستر «آریابانگ» (آئولوس) روز جمعه، ۲۰ اسفند در سالن اریکه ایرانیان و در دو سانس اجرا می‌شود. سانس نخست این کنسرت، ساعت ۱۸ و سانس دوم ساعت ۲۱ آغاز می‌شود که بلیت‌های آن از ۴۵ تا ۱۲۰ هزار تومان قابل خریدن هستند. امین سالمی، رهبر ارکستر «آریابانگ» است و سرپرستی این ارکستر را شایان اموری برعهده دارد. محمدرضا گلزار، بازیگر سینما نیز ۲۰ اسفند در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۴۵ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به‌روی صحنه خواهد رفت. رهبری ارکستر این کنسرت را حامد برادران برعهده دارد.
۴۰ تا ۱۴۰ هزار تومان، قیمتی است که دوستداران گلزار باید برای دیدن این کنسرت پرداخت کنند. امید حاجیلی نیز در روزهای پایانی اسفند، در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران اجرا خواهد کرد.
علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت مبلغی بین ۴۵ هزار تا ۱۴۰ هزار تومان، شنبه، ۲۱اسفند، ساعت ۱۹ و ۲۲ به این کنسرت بروند. گروه «دنگ‌شو» که آخرین اجرای خود را در تالار وحدت به‌روی صحنه برد، ۲۶ اسفند با اجرای قطعات آلبوم جدید خود در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران، میزبان هواداران خود خواهد بود. بلیت‌های این اجرا که ساعت ۲۲ برگزار می‌شود از ۳۵ تا ۱۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسند.
منبع: روزنامه وقایع اتفاقیه

لینک کوتاه

مطالب مرتبط

نظر شما


آخرین ها